Maraton rozmowy
Maraton rozmowy w kawiarni festiwalowej

Od poniedziałku 21.10 do soboty 26.10, w godzinach od 17:00-21:00.

Solatorium / Motyka i Słońce (domek 3/9)

Wszędzie mówi się nam o polaryzacji, konflikcie, o tym, że nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Pamiętacie “Czyż nie dobija się koni?” Sydneya Pollacka, w którym uczestnicy maratonów tanecznych odpowiadali na kryzys finansowy w Ameryce? Spróbujmy maratonem rozmowy odpowiedzieć na kryzys rozmowy. Będziemy biegać do przodu i do tyłu, palić ogień rozmowy i orzeźwiać się wodą milczenia. Zaproponuj temat i wystartuj w maratonie! Oczywiście zapraszamy również kibiców, którzy będą mogli spontanicznie dołączać do rozmowy i milczenia.  Maraton rozmowy jest częścią 2. edycji projektu Możemy się nie zgodzić organizowanego wspólnie przez Stowarzyszenie Między Innymi i Projekt Czuj Czuj.

Zasady:

---- Inicjatorzy rozmowy -  Jeśli masz temat rozmowy, który rozpala Twoją wyobraźnię i chciałbyś to z kimś przedyskutować:

1. Zgłoś przez formularz, jaki masz temat (w dowolnej formie: pytanie, problem, hasło, fatyczne sformułowanie itp.) i kiedy możesz rozmawiać

2. Potwierdzimy Twoje zgłoszenie.

3. Opublikujemy w wydarzeniu na Facebooku harmonogram rozmów i tematów.

Dostarczymy rezerwowe tematy, gdyby ogień rozmowy przygasał.

----- Interlokutorzy - Jeśli nie przychodzi do głowy Ci w tym momencie żaden temat, ale chętnie podejmiesz ten zaproponowany przez kogoś innego, jesteś otwarty na słuchanie, mówienie a czasem milczenie, zapraszamy na Facebookowewydarzenie, gdzie opublikujemy harmonogram rozmów. Jeśli coś Cię zainteresuje, wpadnij i podejmij temat. Jeśli rozmowa już trwa, śmiało można dołączać. Nowy punkt widzenia podsyci ogień rozmowy na nowo.

Liczymy na Waszą spontaniczność i elastyczność, wypełnijmy kawiarenkę i harmonogram po brzegi rozmowami, tematami i osobowościami.


Kontakt: halo@dzikibez.com
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Twój temat do rozmowy
Your answer
Kiedy możesz wziąć udział w maratonie? *
Required
Zobowiązuję się, w imię solidarności gatunkowej, przyjść na spotkanie lub poinformować Myśli Abstrakcyjne o zwolnieniu miejsca, przynajmniej 2 dni wcześniej, na adres halo@dzikibez.com *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez ul. Puławska 266/315, 02-684 Warszawa, wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000375526. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo wglądu w treść dotyczących mnie danych i ich poprawiania.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy