Опитування від Фонду 2402
З початку повномасштабного вторгнення Фонд 2402 роздає бронежилети, каски і тактичні аптечки, засоби комунікації та проводить HEFAT тренінги з безпеки для журналістів, які працюють в небезпечному середовищі. Сьогодні Фонд допомагає всім, хто працює у зоні воєнних дій та прифронтових областях, в тому числі представникам гуманітарних організацій, документаторам воєнних злочинів, правозахисникам та волонтерам.

Нам дуже важливо, щоб знання та навички, які ви отримуєте, були максимально релевантними, інформативними та практичними. Адже саме ваші запити і потреби формують програму тренінгів і роботу Фонду в цілому. Пройдіть, будь ласка, коротке опитування, щоб допомогти нам розвивати безпечне, впевненіше та стійкіше до загроз і стресу суспільство.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше прізвище та ім'я *
Ваш телефон (до якого привʼязані месенджери) *
Пошта для зв'язку *
Яку організацію ви представляєте? *
Ваша посада *
Напрями діяльності вашої організації в умовах воєнних дій *
Чи мають ваші співробітники/волонтери засоби індивідуального захисту? *
Required
Чи проходили ваші співробітники/волонтери будь-який теоретичний або практичний тренінг з безпеки і надання домедичної допомоги? *
Що ви хотіли б дізнатися про роботу і виживання в умовах бойових дій? *
Яких засобів індивідуального захисту потребуєте? *
Чи траплялися з вами або вашими співробітниками ситуації, що загрожували життю, під час роботи у ворожому середовищі? З якими небезпеками зіткнулися? Якої допомоги, навичок, спорядження потребували?
Чи хотіли б ви отримувати розсилку про нові безпекові тренінги та інші можливості від Фонду 2402?
Clear selection
Чи даєте ви згоду на обробку своїх персональних даних Фонду 2402 (Daily Humanity, 50, Gentofte str. Gentofte, Denmark, 2820)
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy