VIII Konferencja Nienieodpowiedzialni
Sign in to Google to save your progress. Learn more
W której części Konferencji planujesz wziąć udział? *
Required
Imię: *
Nazwisko: *
E-mail: *
Firma / instytucja: *
Rola w organizacji: *
Sektor: *
Informujemy, że wyrażając poniższe zgody, masz prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację o jej wycofaniu do Fundacja "Nienieodpowiedzialni" z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziekońskiego 1, 00-728 Warszawa oraz Nienieodpowiedzialni sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziekońskiego 1, 00-728 Warszawa („Współadministratorzy”). na adres: zgoda@nienieodpowiedzialni.pl.
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Wypełniając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji przez Fundacja "Nienieodpowiedzialni" z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziekońskiego 1, 00-728 Warszawa oraz Nienieodpowiedzialni sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziekońskiego 1, 00-728 Warszawa („Współadministratorzy”). w celu rejestracji i udziału w konferencji.
Współadministratorami danych osobowych jest Fundacja "Nienieodpowiedzialni" z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziekońskiego 1, 00-728 Warszawa oraz Nienieodpowiedzialni sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziekońskiego 1, 00-728 Warszawa („Współadminisitratorzy”).
Kontakt ze współadministratorami jest możliwy za pomocą adresu e-mail: kontakt@nienieodpowiedzialni.pl.
Dane osobowe przetwarzane są w celu rejestracji, udziału w Konferencji, w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody również do wysyłki informacji dotyczących projektu Nienieodpowiedzialni oraz w celach statystycznych. Chcielibyśmy, abyś wiedział, co u nas słychać, jakie mamy plany, jakie wydajemy publikacje i kiedy odbędzie się kolejna Konferencja Nienieodpowiedzialni. Ponadto dane w postaci wizerunku będą przetwarzane w celu promocji Konferencji.
Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz prawnie uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) polegającego na prowadzeniu statystyk oraz promocji Konferencji.
Odbiorcą danych osobowych będą: Współadministratorzy, personel Współadministratorów oraz podmioty świadczące na naszą rzecz usługi: informatyczne, telekomunikacyjne, marketingowe.
Dane osobowe będą przechowywane do momentu rozliczenia konferencji, a następnie w celach statystycznych nie dłużej niż 5 lat, w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody dotyczącej wysyłki do momentu jej wycofania, która jest możliwa poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres zgoda@nienieodpowiedzialni.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika.

Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres zgoda@nienieodpowiedzialni.pl żądania wraz z podaniem danych użytkownika oraz wniesienia skargi do: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwości rejestracji oraz udziału w konferencji, a także przesyłania informacji dotyczących działalności Współadministratorów.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Informacje dotyczące zasadniczych treści uzgodnień między Współadminstratorami są dostępne na stronie www.2020.nienieodpowiedzialni.pl.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Nienieodpowiedzialni. Report Abuse