Cześć,
bardzo nam miło, że chciało Ci się tutaj zajrzeć.

TY bierzesz udział w naszych warsztatach, bo chcesz się uczyć nowych rzeczy i rozwijać te, które już w pewnym stopniu znasz. MY chcemy dawać Ci przestrzeń do rozwoju, do zdobywania nowych umiejętności i doskonalenia tych, które posiadasz.

Żeby udało nam się WSPÓLNIE robić coś fajnego, musimy wiedzieć jakie są Twoje oczekiwania. Chcemy dostarczać Ci wiedzę, której naprawdę potrzebujesz, a nie tylko taką która nam wydaje się ciekawa.
Dlatego właśnie powstał ten anonimowy formularz!

Co miesiąc, poprzez meetup, będziemy pytać Cię jakie tematy chciałbyś zobaczyć w najbliższym czasie na Stacji. Nie obiecujemy, że wszystkie Twoje propozycje się pojawią, ale obiecujemy, że Twoje potrzeby zostaną zauważone i w miarę możliwości postaramy się planować tematy, uwzględniając Twoje zdanie.

Na naszych meetupach jest 13 000 osób i głos każdego z Was jest dla nas tak samo ważny. Dlatego tematy, które będą najczęściej podawane, będą planowane z najwyższym priorytetem.

Wszystko jasne? To do dzieła! :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jaki temat chciałbyś, żeby pojawił się na Stacji? *
Możesz podać konkretny temat, samą technologię lub język programowania. Jeśli interesuje Cię konkretne zagadnienie napisz to. Nie ograniczaj się do jednej rzeczy.
Jakie tematy interesują Cię najbardziej?
Clear selection
Jaki format warsztatu jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni?
Zaznacz każdy, który Ci odpowiada. To, że obecnie nasze warsztaty głównie odbywają się w weekend nie oznacza, że nie możemy spróbować robić je także nieco inaczej ;)
Twoje uwagi
Masz ochotę nam coś przekazać? Tutaj jest na to dobre miejsce.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of SAGES. Report Abuse