Kas raksturo kristieti?
Cilvēki mūsdienās, 21. gadsimtā, lieto dažādus apzīmējumus savai piederībai noteiktām grupām, kopienām vai idejām. Kāda ir Tava identitāte? Aicinām piedalīties aptaujā, ar kuras palīdzību vēlamies noskaidrot - kāda veida piederības apziņa kristiešus savstarpēji vieno vai - gluži pretēji - šķir.

Vispirms raksturo sevi (vari izvēlēties vairākus variantus), pēc tam tos kristiešus, ar kuriem Tev ir viegli/ grūti saprasties. Provokatīvos apzīmējumus lietojam apzināti (lai palielinātu pētījuma vērtību).

Aptauja ir anonīma, un tās rezultāti tiks atspoguļoti starpkonfesionālajā medijā par kristiešu dzīvi www.tuvuma.lv. Aptauja ir daļa no pētījuma, ko veic nodibinājums ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' (fonds.tuvuma.lv).

Pētījumā tiek ņemts vērā fakts, ka katrs cilvēks jūtas piederīgs vairākām grupām, kopienām vai idejām, turklāt personas identitāte dzīves laikā attīstās.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kuri vārdi Tevi raksturo? Vari atzīmēt vairākas atbildes, kā arī ierakstīt savu unikālo atbildi “Other” laukā. Provokatīvos atbilžu variantus lietojam apzināti.
Kāda piederība Tev ir būtiska?
Ar kādiem kristiešiem Tu izjūti kopību?
Ar kādiem kristiešiem Tev ir visgrūtāk saprasties?
Dzīvesvieta (Tava pilsēta, novads, valsts vai cits Tavai identitātei svarīgs vietas apzīmējums).
Tava konfesionālā piederība (pēc tradicionālā iedalījuma, pēc domāšanas veida vai citādi). Ja vēlies, atzīmē – vai Tu apmeklē valstī oficiāli reģistrētu vai nereģistrētu draudzi.
Tu esi kristietis/-te kopš
Clear selection
Tavs vecums
Dzimums
Liels paldies par aptaujas aizpildīšanu! Ja vēlies, pirms "Submit" pogas piespiešanas ieraksti šeit savu papildus komentāru par kristiešu (citu kristiešu vai par Tavu personisko) identitāti.
Ja vēlies uzzināt par šī pētījuma rezultātiem, nākamajiem pētījumiem un interesantākajiem Tuvumā.lv rakstiem, lūdzu, norādi savu e-pasta adresi:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy