Formularz zgłoszeniowy na "Innowacyjny szybkowar", 13-14 października 2016r.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Instytucja/organizacja
Your answer
Miejscowość *
Your answer
E-mail do kontaktu *
Your answer
Dlaczego chciał(a)by Pan(i) wziąć udział w spotkaniu? *
Your answer
Czy planuje Pan/i udział w obu dniach wydarzenia? *
Required
Czy będzie Pan(i) potrzebował(a) zwrotu kosztów podróży na spotkanie? *
Informujemy, że dysponujemy pewną pulą środków przeznaczonych na zwrot kosztów dojazdu i nocleg uczestników spoza Warszawy. Do ubiegania się o zwrot kosztów zapraszamy przede wszystkim osoby, dla których z różnych przyczyn koszt dojazdu może faktycznie stanowić barierę w uczestnictwie w Szybkowarze. Jeśli macie Państwo możliwość pokryć te koszty samodzielnie, bardzo do tego zachęcamy - dzięki temu będziemy mogli ułatwić przyjazd na spotkane tym, którym takie wsparcie jest faktycznie potrzebne.
Required
Czy będzie Pan(i) potrzebował(a) noclegu w Warszawie z 13 na 14 października? *
Required
Czy ma Pan/Pani jakieś dodatkowe potrzeby związane z uczestnictwem w spotkaniu (np. dostępność pomieszczeń dla wózków, potrzeba asystenta)?
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach związanych z organizacją i przebiegiem spotkania "Innowacyjny Szybkowar". *
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” z siedzibą w Warszawie (00-277) przy Pl.Zamkowym 10. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale odmowa ich podania oznacza brak możliwości udziału w spotkaniu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service