Veřejná konzultace k metodice EA

Veřejná konzultace probíhá od 1.1.2023 do 30.6.2023 formou tohoto online formuláře.

Plné znění metodiky je možné získat na webu: https://www.fss.muni.cz/vyzkum/resene-projekty/61207. Předmětem veřejné konzultace jsou všechny části předkládaného textu. V rámci konzultace jsou solicitovány návrhy na jeho úpravy a rozšíření, doplnění kazuistik, interdisciplinárních zhodnocení využitelnosti pro praxi a další aspekty, které přispějí k dosažení cílů metodiky. Svá vyjádření mohou poskytovat zástupci institucí bez ohledu na typ zřizovatele i laická veřejnost. Anonymní příspěvky budou akceptovány v odůvodněných případech. Výsledky veřejné konzultace budou souhrnně analyzovány a zahrnuty do následně vydávaných verzí metodiky, případně dalších projektových výstupů.

Pokud si přejete být informováni o vypořádání připomínek uveďte ve formuláři svůj emailový nebo jiný korespondenční kontakt.

Za Váš přínos v boji proti týrání a zneužívání seniorů předem děkujeme!

Za tým projektu RESTABUS,

Lucie Vidovićová

ageismus@seznam.cz

Projekt RESTABUS je podporován projektem Technologické agentury České republiky v rámci programu Éta: Inovativní cesty definice, měření prevalence a řešení seniorského abusu v ČR (včetně přenosu mezinárodních postupů dobré praxe) (TL0500051).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Zde, prosím, uveďte Vaše připomínky a návrhy na úpravy či doplnění:
*
Název instituce, kterou zastupujete (volitelné)
Vaše jméno (volitelné)
Váš email (volitelné)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Masarykova univerzita, Fakulta sociálních studií. Report Abuse