Holba Fantasy Play-Off 2019 - Superfinále
Vítejte ve 3. fázi soutěže Holba Fantasy Play-Off 2019 Českého florbalu, ve kterém můžete pomocí svých tipů soutěžit ve třech fázích o vstupenky na Superfinále florbalu 2019 v Ostravě, Euro Floorball Tour 2019 v Praze a hlavní cenou pro celkového vítěze jsou 2 vstupenky s VIP upgrade na Pohár mistrů 2020 v České republice!

Nyní vyplňte své osobní údaje. V případě, že jste se zúčastnili již některé z předchozích fází, zadejte pro správné spárování vašich výsledků stejný e-mail, jaký jste v nich zadali:
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Průběh soutěže a ceny
Holba Fantasy Play-Off 2019 se odehrává ve třech fázích:

1. fáze: Čtvrtfinále Tipsport Superligy
2. fáze: Semifinále Tipsport Superligy a Extraligy žen
3. fáze: Superfinále florbalu 2019 Tipsport Superligy a Extraligy žen

Hlasovat můžete vždy od vyhlášení soutěže v dané fázi do oficiálního začátku prvního utkání dané fáze. Vaše odpověď je zaznamenána s časovou značkou, která rozhoduje o její platnosti.

Jednotlivé fáze soutěže se vyhodnocují zvlášť, za správné či přesné tipy soutěžící získávají 1 - 3 body. Po každé fázi budou vyhlášeni tři nejlepší soutěžící s nejvyšším počtem bodů, v případě rovnosti bodů rozhoduje o konečném pořadí čl. III, odst. 4 Pravidel soutěže.

Nejlepší tři soutěžící z každé fáze soutěže budou odměněni vstupenkami na Superfinále florbalu 2019 nebo Euro Floorball Tour 2019, viz čl. IV Pravidel soutěže.

Všichni soutěžící zároveň bojují o celkové vítězství ve Holba Fantasy Play-Off 2019, které je odměněno vstupenkami na Pohár mistrů 2020 v České republice, merchandisingem a permanentkou na všechna utkání Tipsport Superligy sezóny 2019/2020 pro nejlepší tři. Další dva obdrží merchandising a permanentku na všechna utkání Tipsport Superligy sezóny 2019/2020, viz čl. IV Pravidel soutěže.
Pravidla soutěže: *
Kompletní pravidla soutěže naleznete na https://source.ceskyflorbal.cz/rules/pravidla_fantasy-playoff.pdf. Soutěž je určena pouze pro osoby starší 13 let.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.