14-oji Hario Poterio stovykla su nakvyne Vilniuje ir Kaune 10.26-27!
7-14 metų vaikams skirta savaitgalio stovykla su nakvyne AKS mokykloje VILNIUJE bei KAUNE rengiama jau keturioliktą kartą! Ši stovykla suteikia daug džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams - laisvas šeštadienis sounds good :) O šį spalio savaitgalį AKS Hario Poterio stovykla grįžta su nauja programa ir tema – HARIS POTERIS IR VAIDUOKLIŠKA PUOTA!

Kaip visada, Vilniuje padės vienas iš AKS šunų - Uma, Festa arba Azija bei mokytojai Enrika, Tomas, Eglė ir kiti!
(VILNIUJE VIETŲ NEBETURIME)

Kaune Jūsų lauks Kauno AKS šuo Arčis, mokytoja Laura ir kiti atsidavę ir nekantraujantys su Jumis susipažinti AKS Dream Team atstovai :)

Vilniuje 10.26-27 stovykla vyks jaukiajame filiale - Sėlių g. 18A. Kaune stovykla vyks spalvingajame filiale - Lietuvių g. 1.

Į stovyklą vaikus galima atvežti šeštadienį nuo 10:00 iki 12:00, o pasiimti sekmadienį nuo 14:00 iki 15:00.

Vaikai su savimi turi turėti rūbų vienam pasikeitimui, tapkutes, užkandžių dviems priešpiečiams ir vieniems pavakariams, vandens buteliuką, kurį galės pasipildyti, asmeninį rankšluostį, dantų šepetėlį, pižamą, miegmaišį ar patalų, kilimėlį ar čiužinį, pagalvę.

Į stovyklos kainą įskaičiuoti vieni pietūs šeštadienį kavinėje, viena vakarienė šeštadienį mokykloje ir vieni pusryčiai sekmadienį mokykloje.

Stovyklos kaina registruojantis iš anksto 40 EUR, paskutinę savaitę - 50 EUR; vietų skaičius ribotas (iki 30 vaikų). Įmoka negrąžinama, tačiau gali būti perkelta į bet kurią kitą AKS organizuojamą stovyklos pamainą.

Dėmesio! Tik gavę apmokėjimą, automatiškai rezervuojame jums vietą stovykloje. Mokėjimą galite atlikti pagal žemiau nurodytus rekvizitus, mokėjimo paskirtyje nurodykite dalyvio vardą ir miestą.

VŠĮ Anglų kalbos studija
Įm. kodas 302317511,
Banko kodas 70440 AB SEB Bankas,
A/S LT23 7044 0600 0684 5459
Paskirtis: HP SPALIS vardas miestas

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Vilniuje (8 672 33950 ozo@anglustudija.lt) arba Kaune (8 607 59971 kaunas@anglustudija.lt). Iki susitikimo spalio gale!
Dalyvio vardas, pavardė / Participant's name, surname *
Your answer
Dalyvio amžius / Participant's age *
Your answer
Tėvų/globėjų vardas, pavardė / Parents'/Caretakers' name, surname *
Your answer
Tėvų/globėjų el. paštas / e-mail *
Your answer
Tėvų/globėjų telefono numeris / phone number *
Your answer
Miestas / City *
Papildoma informacija (alergijos, specialūs mitybos poreikiai, pageidavimai) / additional info (allergies, special dietary needs, requests)
Your answer
Kaip sužinojote apie mūsų stovyklą? / How did you hear about our camp? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy