IT Klubi suhtluskanali uuring
Käesoleva uuringu eesmärgiks on teha kindlaks Eesti IT Juhtide Klubi liikmetele sobiv suhtluskanal ja selle reageerimisaeg. Selle tulemusena teab IT Klubi president iga klubiliikme kohta, milline suhtluskanal sobib kõige enam ja milline on seejuures sõnumi kohalejõudmise aeg.

Ootame vastust IGALT klubiliikmelt. Palun levita sõna ka teistele klubiliikmetele, et IGA klubiliige saaks oma vastuse anda. Vaid nii on võimalik arvestada igale klubiliikmele sobivaid suhtluskanaleid.

Vastamisel on võimalik liikuda edasi-tagasi ning oma vastuseid enne ärasaatmist muuta. Orienteeruv ajakulu vastamiseks on 10 minutit. Kui lugeda viidatud materjale siis võib ajakulu selle võrra suurem olla. Viidatud materjalide lugemine ei ole otseselt vajalik.

Peale vastuste ärasaatmist kuvatakse ka viidet, mille abil pääsete oma vastuseid peale esitamist veel muutma. Kes seda soovib teha siis palume see viide alles hoida (kindlasse kohta endale salvestada, et pärast üles leiab). See annab ühtlasi ka võimaluse edaspidi oma kontaktandmeid muuta.

Uuringu tulemused saab teada järgmisel klubiüritusel (ilmselt 8.10.2019) kus siis arutame tulemusi ja otsustame, milline suhtluskanal või millised suhtluskanalid siis on IT Klubi info edastamiseks sobivad, et jõuda kõikide liikmeteni.

Lugupidamisega,
Edmund Laugasson
IT Klubi meister 2018-2019
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.