Заявка на четвертий набір Стипендіальної програми від Офісу Дій

🔥 Офіс Дій запускає набір четвертої Стипендіальної програми для підтримки українських активістів та ініціатив!  

Стипендіальній програмі ми підтримуємо суспільно-корисні громадські та/або медіа проєкти, які допомагають суспільству та країні в подоланні криз, які з'явились через російське вторгнення 24 лютого 2022 року та/або націлені на побудову та зміцнення проукраїнської позиції в світі. 

🔹 Стипендіальна програма включає: фінансову, психологічну, менторську та юридичну підтримку, участь в нетворкінгах та внесок в спільноту. 

🔹Стипендію можуть отримати активісти, правозахисники, журналісти, представники громадського сектору та волонтерських ініціатив.

🔹 Програма поширюється на учасників, що знаходяться в різних містах України, та на тих, хто був змушений виїхати за кордон з міркувань безпеки.  

🔹 Пріоритетні напрямки проєктів:

— Проєкти, що сприяють відбудові країни та підвищенню економічного та інтелектуального потенціалу громадян;

— Інформаційна діяльність та боротьба з дезінформацією;

— Документування воєнних злочинів рф;

— Розвиток локальних громадських та/або волонтерських рухів та ініціатив;

— Освітні проєкти;

— Проєкти, спрямовані на відновлення психічного стійкості та соціальної активності громадян, в тому числі з числа ВПО.

🔹 Окрім проєктної, програма передбачає також соціальну й освітню складові. Всі учасники зможуть отримати менторську підтримку від експертів для розвитку своїх ініціатив за напрямами: проєктний менеджмент, комунікації та фандрейзинг, а також взяти участь в тренінгах та нетворкінгах задля отримання нових знань і знайомств.

🔹 Стипендії індивідуальні. У випадку, якщо подається декілька людей зі спільного проєкту, після проведених співбесід, стипендія буде надана 1 людині. Переглянути історії стипендіатів та стипендіаток, які стали фіналістами першої і другої когорти, можна в Інстаграмі Офісу Дій за тегом #СтипендіатиОфісуДій або ж на нашому сайті.

🔹 Розмір стипендії: 500 $ на місяць. 

🔹 Тривалість програми: 3 місяці.

🔸 Дедлайн – 11 вересня 2023 року, 20:00

🔹 Стипендії індивідуальні. У випадку, якщо подається декілька людей зі спільного проєкту, після проведених співбесід, стипендія буде надана 1 людині. Переглянути історії стипендіатів та стипендіаток, які стали фіналістами першої і другої когорти, можна в Інстаграмі Офісу Дій за тегом #СтипендіатиОфісуДій або ж на нашому сайті.

Ще однією можливістю в Стипендіальній програмі від Офісу Дій – є можливість отримання безоплатної та конфіденційної психологічної допомоги онлайн. Цю можливість ми надаємо спільно з ініціативою “Небайдуже” — це команда з понад 100 досвідчених українських психологів i психотерапевтів, які знають, як підтримати дорослих i дітей в умовах війни.

Також наші партнери, Юридична клініка для волонтерів від БФ “Спілка мертвих юристів” в рамках програми надають безоплатні юридичні консультації для волонтерів. Юридичні консультації надає команда, яка складається з шістьох студентів-юристів та двох досвідчених юристів, менторки проєкту Марії Угринович та керівниці проєкту Надії Денисюк. Більше про проєкт на сайті.

Маєте запитання? Пишіть нам в Instagram чи Facebook або на community@actionoffice.org. Та приходьте на Волонтерські нетворкінги (наступний 31.08), аби поспілкуватись з командою Офісу Дій та випускниками попередніх когорт Стипендіальної програми. 

Офіс Дій – ініціатива, мета якої підтримати сталий розвиток громадських і волонтерських рухів та активістів в умовах нових викликів, спричинених повномасштабним вторгненням росії у лютому 2022 року.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
I. Контактна інформація  
Прізвище *
Ім'я
*
Дата народження
*
MM
/
DD
/
YYYY
Місто проживання станом на сьогодні
*
Ваше місто проживання до початку повномасштабної війни
*
Номер телефону
*
Якими месенджерами ви користуєтесь?
*
Required
Посилання на ваші соц. мережі (facebook, instagram)
*
II. Обставини в ситуації війни 
Місце роботи на сьогодні та ваша роль в цій організації
*
Якщо ви були змушені змінити місце проживання після початку повномасштабного вторгнення, розкажіть, будь ласка, свою історію
Чи вплинула повномасштабна війна на вашу попередню професійну діяльність? Опишіть, як саме
*
Чи подавали ви заявку на перші три набори Стипендіальної програми Офісу Дій?
*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Foundation for Democratic Development. Report Abuse