HUB.06 Rol Yapma Oyunu Kayıt Formları
Oyun Adı: A Practical Guide to Evil
GM: Bora Özgen
Sistem: Fate Accelerated
Tecrübe: Acemi - Orta - Yüksek
Oyuncu Sayısı: 4-6
Açıklama: İmparator 3. Kötücül'ün orduları Yanlız Sahillere yanaştı. İsimleri üzerinde yeni hak iddia edebilmiş kahramanlarımız, Yakut Şehri Dehşet ordusundan koruyabilecek mi?
Oyun aynı isimle geçen internet romanından uyarlama, çok ciddi değil yine de tamamen boş ya değil. Oyun dünyası özellikle fantastik hikayelerin öğelerini az biraz tiye alacak.


Oyun Adı: Greenhill Akademisi
GM: Karcan Ural
Sistem: Dungeons and Dragons 5th Edition
Tecrübe: Acemi - Orta - Yüksek
Oyuncu Sayısı: 3 - 5
Açıklama: Greenhill Akademisine hoş geldiniz. Burası çeşitli ilimlerde uzmanlaşabileceğiniz - büyü de dahil olmak üzere- yegane üniversitelerden biri. Hepiniz birkaç yılınızı burada devirdiniz. Kiminiz sanatla, tarihle ilgilendi, kiminiz simyayla, kiminiz de başka düzlemlerden varlıklarla... Mezun olmanıza çok az kalmıştı ki okuldaki bazı öğrencilerin ve öğretmenlerin kaybolmalarıyla birlikte eğitiminiz sekteye uğradı. Ve ilk defa böyle bir sorunla karşı karşıya kalan akademinin de sizin gibi parlak öğrencilere ihtiyacı vardı. Şu anda akademinin bildiği tek şey gri bir sisin veya dumanın kaybolan kişilerin son görüldükleri yerde bulunması.

Nasıl kaybolduklarına ve sonrasında ne olabileceğine dair bir şey söylemek için yeterli bilgi yok ve bu tarz problemlerle ilgilenen öğretmenler de kayıp. Bu yüzden öğrencilerden bu işle ilgilenilmesi için bir ekip oluşturulur.

Not: Elimde hazır karakter bulunacak fakat dilerseniz kendi karakterinizle de gelebilirsiniz.

Eğer karakter yaratacaksanız,
Level 4 bir büyücü sınıfı: Wizard, Bard, Sorcerer, Warlock (Fey Patron),
Statlar, 27 Point Buy
Eşyaları ise sınıfların başlangıç ekipmanından alabilirsiniz.


Oyun Adı: #3-01 The Frostfur Captives
Gm: Fatih Tepgeç
Sistem : Pathfinder RPG, PFS
Tecrübe: Gereksiz – Yeni başlayan
Oyuncu Sayısı : 4
Açıklama: Bir grup goblin tutsağa soruşturma için götürülecekleri yere kadareşlik etme görevinde olan Pathfinder'lar bu goblinleri sadece vahşi hayvanlarve doğal tehlikelerden değil birbirlerinden de korumak zorundadırlar.


Oyun Adı: Mine is Mine
GM: Mehmetcan Özkök
Sistem: Generic
Tecrübe: Acemi - Orta - Yüksek
Oyuncu Sayısı: 4
Açıklama: UNICORPS Uzay ve Bilim Şirketlerinin bir dalı olan BROWN MOLE’nin bir göktaşı üzerindeki kazı alanına iniş izni isteyen bir kargo aracı geri cevap alamayınca bunu UNICORPS'a bildirdi. Yetkililer üs ile uzaktan hiçbir iletişim kuramamalarından sonra durumu kontrol etmesi için bir ekip göndermeye karar verdi. Bu ekip 8 kişilik bir acemi birliği olacaktır. Görev için başvurular tüm şirketlerden kabul edilecektir.

İsim - Soyisim *
Your answer
Cep Telefonu *
Your answer
Birinci Tercih *
İkinci Tercih *
BİRİNCİ TERCİHTEN FARKLI OLMAZSA KAYIT GEÇERSİZ SAYILACAKTIR
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms