PIETEIKUMA ANKETA IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒM

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina izglītības iestādes piedalīties akcijā "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019"!

Akcijas laikā Eiropas Savienības (ES) institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi Eiropas lietu eksperti dodas uz skolām, lai ar jauniešiem dalītos savā darba pieredzē un zināšanās par Eiropas Savienības aktualitātēm. Akcijas mērķis ir sniegt jauniešiem unikālu iespēju pārrunāt ES tematus ar cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādām ES politikas jomām un aktuālajiem notikumiem.

Akcija "Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019" norisinās no 18. marta līdz 10. maijam, tomēr jo īpaši aicinām Eiropas lietu eksperta vizīti pieteikt laikā posmam no 6. līdz 10. maijam, šādā veidā atzīmējot Jūsu skolā 9. maija – Eiropas dienas svētkus!

Akcijā ir aicinātas piedalīties pamata, vispārējās un augstākās izglītības iestādes, kuras darbojas Latvijas teritorijā.
Izglītības iestāžu pieteikšana akcijai ir iespējama no 11. līdz 28. februārim, aizpildot šo tiešsaistes anketu.
Pēc anketas aizpildīšanas norādītā informācija tiks nodota Eiropas lietu ekspertiem. Par skolas vizītes norisi akcijas koordinatori skolas pārstāvi informēs, kolīdz kāds eksperts būs izrādījis interesi par Jūsu skolas apmeklēšanu. (Eiropas lietu ekspertu pieteikšanās akcijai norisinās no 25. februāra līdz 6. aprīlim)

Akciju „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbība ar jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.

Plašāka informācija par akcijas norisi: www.esmaja.lv/atpakal_uz_skolu

Papildu jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstīt uz aus@klubsmaja.lv (Eduards Gaušis, Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019" koordinators, jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”)

1.Skola *
Norādiet izglītības iestādi, kurā vēlaties rīkot Eiropas lietu eksperta vizīti. (Akcijā ir aicinātas piedalīties pamata, vispārējās un augstākās izglītības iestādes, kuras darbojas Latvijas teritorijā.)
Your answer
2.Skolas adrese *
Norādiet precīzo skolas adresi, lai Eiropas lietu eksperts varētu atrast ceļu uz Jūsu skolu.
Your answer
3.Kontaktpersona *
Norādiet personu, kas ir atbildīga par skolas dalību akcijā un ar kuru tiks precizēta vizītes norise.
Your answer
4.Kontaktpersonas tālruņa numurs *
Vēlams norādīt mobilā telefona numuru vai fiksēto numuru, uz kuru zvanot kontaktpersona ir visbiežāk sasniedzama.
Your answer
5.Kontaktpersonas e-pasta adrese *
E-pasta adrese tiks izmantota saziņai ar kontaktpersonu. Lūdzu, pārliecinieties, ka norādītā adrese ir uzrakstīta pareizi un tā ir kontaktpersonas visbiežāk lietotā e-pasta adrese.
Your answer
6.Vēlamais kontaktpersonas saziņas laiks
Lūdzu, norādiet laiku, kurā iespējams ar kontaktpersonu sazvanīties darba dienās ārpus stundu un citu darba pienākumu norises laika (piemēram, starpbrīdī plkst. 12.00).
Your answer
7.Vēlamais vizītes datums *
Skolas tiek īpaši aicinātas vizītei izvēlēties kādu dienu Eiropas nedēļas laikā no 6. līdz 10. maijam. Iespējams norādīt arī citu dienu laika posmā no 18. marta līdz 10. maijam. Izvēlētais vizītes datums var mainīties atkarībā no eksperta iespējām! (piemēram, 05 / 09 , ja vizīti vēlaties organizēt 9. maijā)
MM
/
DD
8. Cits vizītes datums *
Vai esat gatavi piemēroties eksperta laika iespējām un vizīti organizēt jebkurā citā abpusēji izdevīgā dienā, laika periodā no 18. marta līdz 10. maijam?
9.Papildu komentāri par vizītes norises laiku
Ja nepieciešams, norādiet jebkādu papildu informāciju saistībā ar vizītes norises datumu (piemēram, konkrētas nedēļas dienas, kad vizīte ir iespējama, ja ekspertam nav pieejams septītajā jautājumā norādītais datums).
Your answer
10.Auditorija *
Lūdzu, norādiet klausītāju vecuma grupu! Augstskolu un profesionālās izglītības iestāžu kursu norādīt pie "Other" varianta.
Required
11.Dalībnieku skaits *
Lūdzu, norādiet plānoto kopējo skolēnu/studentu skaitu par katru no iepriekšējā jautājumā atzīmētajām auditorijas grupām.
Your answer
12.Vizītes norise *
Norādiet, vai vizīte plānota mācību stundas/lekcijas vai Eiropas dienai veltīta pasākuma laikā.
13.Ja vizīte paredzēta mācību stundas/lekcijas laikā, norādiet mācību priekšmetu:
Your answer
14.Informācija par ekspertiem
Lūdzu, miniet Eiropas lietu ekspertus, par kuriem esat informēti, ka tie ir Jūsu skolas absolventi vai arī ir Jūsu skolas audzēkņu vecāki. Eksperta pieredze Eiropas lietu jautājumos var būt gan par ES politisko tematu aspektiem, gan arī par sadarbību ar citu ES valstu partneriem, ES finansētu projektu īstenošanu vai Latvijas integrāciju un interešu pārstāvību Eiropas Savienībā kādā konkrētā nozarē valsts un pašvaldības iestādēs, ES institūcijās vai nevalstiskajā sektorā. Akcijas koordinatori ar norādītajiem ekspertiem pēc iespējas sazināsies un aicinās akcijas laikā apciemot tieši Jūsu skolu.
Your answer
15.Papildu informācija
Lūdzu, norādiet jebkādu citu papildu informāciju, kas varētu būt būtiska vizītes sagatavošanā!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service