Реєстрація на круглий стіл " Акцизна політика в державі по відношенню до нафтопродуктів в 2020 році"
13 листопада, о 9:00 зустріч відбудеться в готелі «Київ». Обговорюватимуться останні ініціативи з можливого збільшення акцизів на скраплений газ та відповідно зменшення на бензин.
На круглий стіл запрошені: народні депутати Верховної Ради, представники міністерств та відомств, учасники ринку нафтопродуктів, закордонні експерти з питань податків, виробники галузі та ЗМІ.
Мета заходу – ознайомитись з унікальним досвідом Європи, почути рекомендації від європейських партнерів стосовно акцизної політики згідно європейського законодавства . Донести до представників влади розрахунки та фахові аргументи по розміру акциза на скраплений газ. Отримати відповідь на питання наскільки зростуть ціни для українського споживача та якою має бути державна політика використання автогазу як альтернативного палива. Почути точку зору виробників автогазу, представників компаній, які встановлюють ГБО.
Ми впевнені, що круглий стіл стане чудовою нагодою подискутувати на актуальні питання, що турбують суспільство стосовно можливого стрімкого зростання цін на Автогаз.
Прізвище, ім'я, по батькові *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Назва компанії *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy