Přihláška pro mastry - Hradec Králové
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Chceš absolvovat podzimní kurz improvizace pro mastry? *
17. září až 3. prosince 2019 / každé ÚTERÝ / 18 - 21 hod / Impuls. Cena kurzu je 4 900 Kč pro přihlášky odeslané do 18. srpna 2019. Můžeš platit i na splátky.
Zúčastnil by ses víkendového workshopu improvizace, kdybychom neotevřeli kurz? *
Jeli bychom na někam poblíž na chalupu s pěknou tréninkovou místností. Termín bychom dali v rozmezí říjen - listopad. Předpokládaná cenovka za ubytování v postelích, stravu, lektory a trénink bude do 4 000 Kč.
Napiš jednu nejdůležitější věc, kterou se chceš naučit. *
Your answer
Budeš chtít vystavit fakturu? Uveď nám své kontaktní údaje.
Your answer
Zaplatí ti kurz zaměstnavatel přes Gallery Beta?
Pokud ano, vyčkej na platební pokyny od naší účetní.
Chceš platit na splátky?
Napiš nám KDY a KOLIK peněz nám pošleš. Navrhni si to sám podle svých potřeb.
Your answer
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme Tvůj souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat Tvé osobní údaje. Proto Tě žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Paleťáci, z.s., pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři a to po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři budou shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb. a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.
Souhlasíš se zpracováním osobních údajů? *
Prostor pro dotazy :)
Your answer
Už jen kliknout na tlačítko "odeslat" a je hotovo!
Těšíme se na viděnou, Tvoji Paleťáci
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service