REGISTRACIJA Į ŽVAIGŽDŽIŲ SPIEČIAUS KONKURSĄ
Pirmą kartą KINGS matematikos olimpiados istorijoje yra tęstinumas ir geriausi mokiniai kviečiami į papildomą KTU docento Bronislovo Burgio konkursą - Žvaigždžių spiečius!

4, 5, 8, 11 ir 12 klasių mokiniai turi neeilinę galimybę dalyvauti Žvaigždžių spiečiaus konkurse ir varžytis dėl Bronislovo Burgio paramos ir labdaros fondo įsteigtų 50-300 eurų vertės premijų!

SVARBU:
* Konkursas vyks dviejuose miestuose - Vilniuje ir Kaune gruodžio 7 dieną (šeštadienį) 12:00. Apie tikslius universitetus, dalyvius informuosime jau greitai.
* Dalyvio mokestis - 8 eurai, skirtas padengti administracinėms ir organizavimo išlaidoms bei prisidedantis prie kitų metų premijų kaupimo. Dalyvio mokestis renkamas atvykus į konkurso organizavimo vietą.

Bronislovo Burgio labdaros ir paramos fondas dalinasi džiaugsmu ir remia atkakliai mokslo siekiančius moksleivius. Kasmet gražios iniciatyvos dėka mokymosi sąlygos pagerinamos ne vienam stropiam Lietuvos mokiniui. „Į studento klausimą „Kam man ta matematika?“ visada atsakydavau taip: „Tam, kad būtum labiau Žmogus““ – sako B. Burgis.
Dalyvio vardas ir pavardė *
Your answer
Mokykla, kurioje mokotės *
Your answer
Matematikos mokytojo vardas ir pavardė
Your answer
Miestas, kuriame dalyvausite konkurse *
Jūsų atstovaujama klasė *
Kontaktinis el. paštas ir telefono numeris *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy