Pieteikuma anketa dalībai VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgū OGRĒ 2023
Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija LATTŪRINFO kopā ar Ogres novada pašvaldību, iesākoties vasaras ceļošanas sezonai, aicina ikvienu Latvijas tūrisma informācijas centru 2.-3.jūnijā pieredzes apmaiņas braucienā pa Ogres apkārtni un uz VIII Latvijas Tūrisma informācijas tirgu, lai popularizētu Latvijas tūrisma piedāvājumu.

Šī gada akcents – ģimenes un piedāvājumi ģimenēm ar bērniem, kā arī dažādām interešu grupām - draugu kopām, velobraucējiem, laivotājiem, pārgājienus mīlošajiem un citiem, kuri sevi arī mēdz dēvēt "mēs esam kā viena liela ģimene".

Lai kopējo vidi veidotu harmoniskāku, aicinām piemeklēt teltis baltā, pelēkā vai melnā krāsā. Nav obligāti, bet priecāsimies, ja varēsiet pielāgoties.

Lūgums pieteikties līdz 23.maijam!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Pieteicēja nosaukums (galamērķa, pašvaldības, TIC, organizācijas nosaukums) *
2. Latvijas tūrisma informācijas tirgū piedalīsieties: *
3. Pasākumā piedalīsieties: *
4. Teritorija, par kādu novadu vai galamērķi, vai tūrisma piedāvājumu (objektu) tiks sniegta informācija tūrisma informācijas tirgū: *
5. Ja plānojat līdzi ņemt papildus atrakciju piedāvājumu vai uzņēmējus, lūgums minēt to nosaukumus un/vai tos raksturot:
6. Tūrisma informācijas sniegšanai līdzpaņemtās telts krāsa  (šis jautājums jautājams, lai varam sakārtot dalībnieku izkārtojumu) : *
7. Tūrisma informācijas sniegšanai līdzpaņemtās telts izmērs vai arī, ja būsiet bez telts, eksponēšanās vajadzībām nepieciešamā platība (garums x platums metros): *
8. Nepieciešamā papildus platība līdzpaņemto atrakciju vai uzņēmumu piedāvājumu eksponēšanai, protams, ja tāda nepieciešama (garums x platums metros):
9. Vai būs nepieciešams elektrības pieslēgums (ja jā, lūgums raksturot, cik jaudīgs, kādam nolūkam)? *
10. Vai ir kādas papildus tehniskās prasības (varat minēt, ja tādas ir, taču nevaram solīt, ka varēsim visu piedāvāt)? *
11. Anketas aizpildītāja - kontaktpersonas / atbildīgās personas vārds, uzvārds un amats: *
12. Kontaktpersonas / atbildīgās personas tālruņa numurs: *
13. Kontaktpersonas / atbildīgās personas e-pasts: *
14. Pieredzes apmaiņas pasākumā plānotais dalībnieku skaits (ja pieteikšanās brīdī jau zināms, tad nosaukt vārdus, uzvārdus):
15. Tūrisma informācijas tirgū plānotais dalībnieku skaits (ja pieteikšanās brīdī jau zināms, tad nosaukt vārdus, uzvārdus):
16. Transporta līdzekļa numurs un vadītāja kontakttālrunis tūrisma informācijas tirgū (ja pieteikšanās brīdī jau zināms, nepieciešams, ja būs jānodrošina caurlaides):
17. Citas piezīmes vai jautājumi organizatoriem:
Paldies, ka pieteicāties! 
Tiekamies Ogrē! Priecāsies par viesiem gan no tuvākām, gan tālākām vietām!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy