“Uzņēmējdarbības vides regulējums. Biežāk pieļautās kļūdas”
Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs aicina uz informatīvu semināru uzņēmumu, organizāciju pārstāvjus, lai saņemt aktuālo informāciju par valsts normatīvā regulējuma aktualitātēm, izmaiņām un tematiskās pārbaudēs biežāk konstatētajām nepilnībām. Papildus tiks sniegta informācija par būtiskākajām prasībām uzņēmumiem pretendējot uz Latgales Speciālās ekonomiskās zonas nodokļu atlaidēm.

Daugavpils:
04.12.2018 plkst. 13:00 – 16:00   Dobeles iela 30 (Daugavpils novada KN)
Dalība pasākumā bezmaksas
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvards *
Uzņēmums *
E-pasts *
Telefona numurs *
Komentāri
Datu aizsardzība
1. Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem.
2. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numuru, uzņēmuma nosaukumu. Dalībnieks, reģistrējoties pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu dalībnieka datu apstrādei ievērojot pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
3. Organizators apliecina, ka dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams pasākuma norisei un dalībnieku uzskaites kontrolei.
4. Dalībnieku dati netiks nodoti trešajām personai.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy