Формулар за членство
Почитувани,

Со пополнување на овој формулар изразувате интерес да се зачлените во Истражувачкото друштво „Урсус Спелеос“, со што ги прифаќате и одобрувате целите, задачите и активностите на Здружението и ќе учествувате во нивната реализиција.

Со членството добивате можност за учество на истражувачки активности, теренски активности, учество на предавања, семинари, користење на клубската опрема, учество на меѓунардони настани итн.

Средствата од чланарините се употребуваат за обуки, обнова на опрема, активности и останати тековни трошоци.

Откако ќе го пополните формуларот, ИДУС ќе ве контактира во врска со процесот на плаќање на  годишната чланарина од 800 денари.

Со почит

Истражувачко друштво „Урсус Спелеос“


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и презиме *
Датум на раѓање *
Домашна адреса *
email *
Телефонски број *
Изјавувам дека *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy