Zgłoszenie punktu programu
W tym formularzu można zgłaszać prelekcje, konkursy, turnieje, warsztaty, pokazy i inne na ZjAvę9 (19-21.01.2018).

Pytania kierujcie na adres: program@ava.waw.pl

Email address *
Imię i nazwisko *
Tych danych będziemy używać tylko do kontaktu z prowadzącym
Your answer
Telefon
Telefon bardzo ułatwi nam kontakt w przypadku koordynowania zmian
Your answer
Prowadzący *
Co mamy wpisać w informatorze? (może być kilka osób, mogą być same ksywki)
Your answer
Organizacja
Czy reprezentujesz jakiś konwent, stowarzyszenie, inną grupę formalną lub nieformalną? Jeśli chcesz wypełnij to pole, a umieścimy informację nt. temat w informatorze.
Your answer
Tytuł *
Your answer
Opis *
Jak punkt programu ma być opisany na stronie i w informatorze
Your answer
Typ *
Tematyka
Wpisz jedno albo kilka słów kluczowych opisujących tematykę punktu programu (rpg, planszówki, pisarz, książki, filmy, seriale itp.)
Your answer
Czas trwania? *
Jakie godziny ci odpowiadają? *
Required
Zapotrzebowanie techniczne
Możemy zapewnić rzutniki, komputery, głośniczki - nie możemy zagwarantować zaspokojenia bardziej skomplikowanych potrzeb.
Inne
Jeśli jest coś innego, co chcesz nam przekazać, wpisz to tutaj
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do tworzenia i organizacji konwentu ZjAva9 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zaznaczając poniższe pole, potwierdzam moje zgłoszenie i wyrażam zgodę na wysłanie jego kopii na podany przeze mnie e-mail.
Required
Zapisz się na newsletter
Czy chcesz w przyszłości otrzymywać powiadomienia o naszych imprezach i wydarzeniach? Potrzebujemy do tego Twojego adresu e-mail. Zaznaczenie pola oznacza zaakceptowanie poniższego oświadczenia.
Zgoda przyszła
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Armii Krajowej 5/42, 05-827 Grodzisk Mazowiecki) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przez Stowarzyszenie "Avangarda" podczas organizacji innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms