Chceš svého mentora?
MENTORING znamená pomoc a podporu pro mlaďochy, kteří se připravují na odchod z pěstounské péče nebo z dětského domova, a nebo z něj už před časem odešli. Je tu pro všechny, kteří chtějí mít jistotu, že na počátku jejich samostatného života mimo dětský domov/pěstounskou péči je někdo podpoří, bude jim nablízku, když budou potřebovat radu, pomoc a oporu.

MENTORING znamená, že mám svého MENTORA. Dospělého parťáka, který si se mnou povídá o životě a o věcech, které musím řešit, když odejdu z dětského domova/pěstounské péče a začnu žít sám. Pomůže mi najít bydlení nebo práci, poradí, jak zacházet s penězi, abych vystačil celý měsíc s výplatou. Ukáže mi, jak se dá trávit volný čas a jak si plánovat prima život.

A já CHCI mít prima život. Jdu do toho?

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Příjmení *
Věk *
Email *
Telefon *
Kde se aktuálně nacházíš? Stačí město. *
Proč bych chtěl/a  mít MENTORA? *
Mentor má být? *
Co bych chtěl/a se svým mentorem řešit? *
Souhlasím, aby společnost yourchance o.p.s., se sídlem Washingtonova 25, 110 00 Praha 1, IČ: 24717975 ve smyslu nařízení Evropského parlamentu Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (GDPR) zpracovala moje osobní údaje *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy