Chery "Вишневий сезон"
Автомобільний бренд CHERY запрошує Вас на щорічне свято "Вишневий сезон" - унікальну можливість познайомитись ближче з усіма кросоверами модельного ряду Chery в Україні та переконатись у високій якості та іноваційних перевагах CHERY. Реєструйтеся на тест-драйв автомобілів, приходьте на "Вишневий сезон", пройдіть тест-драйв автомобілів CHERY та отримайте приємні сюрпризи!

Під час реєстрації, будь-ласка, уважно обирайте місто та дату Вашого тест-драйву, це допоможе Вам економити час при оформленні Вашого тест-драйву на місці його проведення.

Email address *
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Оберіть місто для тест-драйву *
Оберіть бажану дату тест-драйву *
Оберіть авто CHERY для тест-драйву *
Required
Згода на збір та обробку персональних даних *
Щодо збору та обробки персональних даних
Проставивши позначку в даній формі реєстрації в пункті «Я надаю свою згоду на збір та обробку моїх персональних даних» Користувач, надає свою згоду на обробку своїх персональних даних в обсязі та з метою, що необхідна для ідентифікації, аутентифікації, авторизації, надсилання інформаційних матеріалів за підпискою, отримання заявок, залишення відгуків щодо отриманих робіт/послуг, отримання анкетних персональних даних Користувача, проведення статистичних досліджень, а також таргетингу знеособлених даних в якості рекламних та/або інформаційних матеріалів, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних». Збір та обробка особистих персональних даних здійснюється за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем ТОВ «СІ ЕЙ АВТОМОТІВ» у ході ведення останнім господарської діяльності, що знаходиться за адресою: 03045, Україна, м. Київ, Столичне шосе, 90, а також дилерами мережі Chery ТОВ «СІ ЕЙ Автомотів», перелік яких оприлюднено на www.chery.ua. Користувач підтверджує, що він ознайомлений з правами закріпленими Законом України «Про захист персональних даних», місцем зберігання персональних даних, умовами доступу до персональних даних. Користувач згоден, що будь-яка обробка таких персональних даних, у тому числі передача третім особам не потребує отримання окремої згоди та здійснення письмового повідомлення про таку обробку.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms