Участь у Форумі "Вплив громадян на розвиток міста"
ІСАР «Єднання» в партнерстві з ГО “Соціал Буст” та ІБСЕД в рамках проєкту “Ефективне партнерство для сталого розвитку громад” запрошує українські неприбуткові організації, представників міських рад та активних громадян до участі в Форумі “Вплив громадян на розвиток міста”, присвяченому громадській участі, інструментам залучення, включаючи залучення до бюджетного процесу, а також процесу цільового бюджетування.

Метою проєкту є посилення потенціалу міських рад та громадських неурядових організацій залучати громадськість до формування громадських бюджетів в цілому, та цільових програм, зокрема.

В рамках Форуму 28 жовтня 2020 року відбудуться наступні активності:

11:30 – 13:00 Панельна дискусія “Вплив громадян на розвиток міста”
14:00 – 15:30 Презентації та дискусії
- Презентації авторів проектів, про їхній досвід участі в Громадському бюджеті (м. Дружківка та м. Маріуполь), виступи переможців ГБ в інших містах
- Презентація партисипативних кейсів та моделей
- Громадська участь та залучення громадян “Чому низька активність жителів? Що з цим робити?”
- Партисипація на етапі стратегування, програмування та бюджетування як запорука сталого розвитку громади. Досвід впровадження громадського бюджету в Біловодській територіальній громаді, Олена Шилобрид, начальник відділу економіки Біловодської ОТГ
16:00 – 17:00 Ярмарок можливостей – презентації грантових програм та ресурсних організацій

В рамках Форуму учасники зможуть взяти участь в обговореннях, представити свій досвід участі в громадському бюджеті, поставити питання досвідченим активістам та експертам.

Реалізація проєкту «Сильне партнерство для сталого бюджету участі» стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні».
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy