Акредитація ЗМІ: Третя міжнародна конференція-шоукейс «Культурні відносини України та Європейського Союзу: Премії ЄС у сфері культури»
16 грудня о 14:30 у місті Києві відбудеться Третя міжнародна конференція-шоукейс «Культурні відносини України та Європейського Союзу: Премії ЄС у сфері культури», організована Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Мета конференції-шоукейсу: підведення підсумків участі України у преміях ЄС за підтримки програми «Креативна Європа» у 2019 році, а також обговорення можливостей та перспектив участі українських представників сектору культурних та креативних індустрій у решті з них.

В рамках події буде проведено три панельні дискусії, які присвячені різним преміям - «Загальний огляд премій ЄС: архітектура, культурна спадщина, музика», «Культурна столиця Європи» та «Літературна премія Європейського Союзу».

До участі запрошуються представники культурних, креативних та аудіовізуальних індустрій, громадських інституцій і проектів, державних, муніципальних та локальних органів влади.

Акредитація триває до 09 грудня 2019 року.

Зверніть увагу: конференція-шоукейс розрахована на обмежену кількість осіб. У разі, якщо ми отримаємо більшу кількість заявок, учасників буде відібрано на конкурсній основі. Підтвердження про участь буде відправлено не пізніше 13 грудня 2019 року.

За додатковою інформацією звертайтесь за e-mail: t.yershova@creativeeurope.in.ua
Email address *
Ім'я *
Прізвище *
Контактний телефон *
Організація, яку Ви представляєте *
Посада *
Посилання на електронний ресурс організації (веб-сайт, фейсбук-сторінка)
Я даю згоду на обробку моїх особистих даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Український культурний фонд.