Přihláška na outdoorový kroužek Barrandov
Cílem je rozvíjet znalosti dětí o přírodě, být s dětmi více venku (když spadne pár kapek, tak se hned neběžet schovat, ale nebojte, umrznout ani promoknout je nenecháme ) a u toho sportovat se zaměřením na všestrannost formou her v přírodě. Naučí se běhat, házet, skákat s důrazem na týmovost. U nás se nedočkáte drilu či důrazu na výkon. Základem je přijmout pohyb a být v přírodě jako součást běžného života.

🐶 KDY SE BUDE KROUŽEK KONAT?
Pondělí a čtvrtek 15:15 - 16:30. 

Ve čtvrtek vyzvedáváme děti v MŠ Pohoda a MŠ Kurandova. 
Pondělí zatím čeká na fajn partu pohybu a přírody chtivých dětí :) Pakliže budete potřebovat čas uzpůsobit, vše je možné. Trenérka Verča je připravena :)  

🐶 PRO JAK STARÉ DĚTI KROUŽEK JE?
Pro děti od 4 let do 10 let. Ale předem hlásíme, že se k nám přihlašují zejména předškolní děti. Pakliže jste skupinka více školáků, rádi pro vás kroužek otevřeme. 

🐶 KDE SE KROUŽEK BUDE KONAT?
Sraz budeme vždy mít na betonových hřištích v zatáčce v ulici Lohniského, kde také děti na konci předáme. Běhat, skákat budeme v lesíku.

🐶JAKÁ JE CENA KROUŽKU?
Cena za 10 kroužků je 1300 Kč či jednorázově 160 Kč/ kroužek. Mírně jsme zdražili z důvodu toho, že i trenéři si zaslouží o trochu více peněz, ať ten nynější život utáhnou. 

🐶  CO S SEBOU?
Především vhodné oblečení dle počasí a batůžek s pitím + případně malou svačinku, jestli tušíte, že by dítě mohlo mít po školce/ škole hlad. Prosím, něco jako kapsičku atd... co se dá sníst v rozumném čase a dodá energii. Jedná se především o školkové děti, které ještě nevydrží a lepší zahnat hlad, než-li nešťastné dítě :) Ale v zimním období bychom rádi tento nešvar omezili, ať se můžeme celou dobu hýbat. 

🐶 KDO SE BUDE O DĚTI STARAT?
Trenéři, kteří u. nás trénují již nějakou dobu. Verča, Jenda, Viktorka a já. 

🐶 VYZVEDNE TRENÉR DĚTI VE ŠKOLE/ŠKOLCE?
Pakliže bude více dětí z jedné školy/školky, určitě není problém za nějaký poplatek tutu službu nabídnout. Poplatek by byl rozpočítán mezi počet dětí, ať zaplatíme čas navíc trenéra. Částku dodám dle zájmu. 

🐶 JAKÉ JSOU PLATEBNÍ ÚDAJE?
Vyplňte tuto registraci a pošleme vám fakturu na váš e-mail na první 10 kroužků. Po uplynutí 10 kroužků otevřeme další běh a uvidíme, kdo se k nám v zimě tentokrát přidá :) Pojďte do toho! Otužování je nutné a když bude opravdu ošklivo, kroužek vynecháme. Hodiny nepropadnou, ale vyberete si je v dalších týdnech. 

🐶 STORNO PODMÍNKY:
V případě, že nám vláda nedovolí kroužky uskutečnit, vracíme 100 % částky z neuskutečněných kroužků.
Když se rozhodnete po prvním kroužku odstoupit, vrátíme finance.
 
👉v případě zrušení kroužku z naší strany (nemoc trenéra, hodně špatné počasí) nahrazujeme tento kroužek prodloužením běhu. 

Povinná pole jsou označena hvězdičkou. Pakliže přihlašujete sourozence, vyplňte přihlášku 2x za každé dítě zvlášť. Děkujeme za trpělivost.


Přejeme hlavně to zdravíčko!

HaFuni :)

Máte dotaz? Volejte, pište na: 
Lucie Kufová, mobil: 605266442, e-mail: lucie.kufova@hafun.cz

Chcete se dozvědět něco víc o nás?
Web: www.hafun.cz
FB @hafunklub
Insta @hafun.klub

Sign in to Google to save your progress. Learn more
O jaký den máte zájem?  *
Required
Místo srazu
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy