Formularz zapisu na "Spotkanie z pszczółką Mają"
Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji projektu Gminnej Biblioteki Publicznej w Somoninie pn. "Akademia Mirabelek i jej korzenie" i skierowane jest do osób dorosłych. Spotkanie zostanie przeprowadzone w formie online, rozpocznie się 26 czerwca 2020 r. (piątek) o godzinie 18.00. Na kilka dni przed spotkaniem udostępniony zostanie Państwu link do wydarzenia wraz z niezbędnymi wskazówkami.
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".
Szczegóły spotkania
Spotkanie jest związane z działającym przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Somoninie Dyskusyjnym Klubem Książki.
W programie warsztaty pszczelarskie, które poprowadzi przedstawiciel firmy Modra Sova Warsztaty kreatywne.
Kim jest pszczelarz, czym jest ul, co to pszczela rodzina, jakie znaczenie mają pszczoły dla otaczającego nas świata, dlaczego powinniśmy o nie dbać, jak kiedyś, a jak dziś pozyskuje się miód pszczeli…? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań udzielimy w czasie trwania warsztatów pszczelarskich. Ponadto każdy z uczestników otrzyma materiał do samodzielnego wykonania świecy z węzy pszczelej.
Zachęcamy także do lektury książki Mai Lunde "Historia pszczół" lub innych książek o pszczołach, które są dostępne w lokalnej bibliotece.
W przypadku zakwalifikowania się na warsztaty zostanie Państwu udostępniony link, celem udziału w spotkaniu.
Liczba miejsc ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Prowadzący:
Maciej - pszczelarz amator z profesjonalnym przygotowaniem pod czujnym okiem stryja Adama (niegdyś właściciela dużej pasieki). Pasjonat pszczelarstwa jako wyjątkowej gałęzi gospodarki łączącej kontakty człowieka ze światem przyrody.
Zatroskany losem rodzin pszczelich w kontekście ich ogromnego znaczenia dla funkcjonowania świata przyrody.
Entuzjasta produktów pszczelich i ich niezwykłych walorów smakowych i zdrowotnych.
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy *
Miejsce zamieszkania *
Czy jestem zainteresowana wypożyczeniem książki nawiązującej do tematyki spotkania? *
Dobrowolnie wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację mojego wizerunku w publikacjach w formie tradycyjnej (np. notatki prasowe) i elektronicznej. W celu promocji i potwierdzenia realizacji Projektu pn. „Akademia Mirabelek i jej korzenie” przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Somoninie. *
Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. W celu usprawnienia kontaktu w sprawach wynikających z organizacją Projektu pn. „Akademia Mirabelek i jej korzenie” realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Somoninie. *
Informacja
Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie. Masz prawo żądać od Administratora dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia swoich danych osobowych, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, chyba, że realizacja tych praw nie jest zgodna z przepisami prawa.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy