PŘIHLÁŠKA -  Parkour 02                          Pondělí 16:00-17:00
ŽÁDOST O PŘIJETÍ ZA PŘIDRUŽENÉHO ČLENA SPOLKU JV SPORT TEAM, z.s. 2022/2023
Poskytovatelem kurzu je JV Sport team, z.s., se sídlem Kloboučnická 1735/26, 14000 Praha 4. 

Všechny informace o lekcích naleznete na webových stránkách www.vujtovi.cz. Účastníci lekcí jsou povinni tyto stránky pravidelně sledovat. JV Sport team, z.s. je oprávněn v případě nutnosti změnit místo, čas a instruktora.
Žadatel bere na vědomí, že bude prostřednictvím JV Sport team, z.s. zaregistrován u České unie sportu a České gymnastické federace (GYMFED). Žadatel bere na vědomí, že jeho osobní údaje mohou být použity pro účely žádostí o dotace ze subjektu veřejné správy. Žadatel současně žádá o členství ve spolku JV Sport team, z.s. Informace o členství viz stanovy spolku (článek IV, bod 4. a 5.)

Vyplněním níže uvedených polí a odevzdáním podepsané přihlášky potvrzujete, že Vám byly poskytnuty informace o zpracování osobních údajů a těmto informacím rozumíte.


Na níže uvedenou e-mailovou adresu Vám přijde vyplněná přihláška. Tu je nutné vytisknout, podepsat a donést na úvodní lekci. Přihlášku můžete jakkoliv upravit do menšího formátu 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Příjmení dítěte *
Křestní jméno dítěte
Rodné číslo dítěte (ve tvaru 001122/3344) *
Datum narození dítěte (RRRRMMDD) *
Občanství *
Ulice bydliště *
Číslo popisné *
Obec *
PSČ *
Třída *
Budova *
Příchod na kroužek:
Pokud bude nutný převod dítěte lektorem, je nutné donést vychovatelkám písemné potvrzení o převodu naším lektorem. Pokud budete využívat Komunitní centrum je nutné přihlásit dítě i tam. Vše záleží na pokynech školy - před zahájením kurzu upřesníme organizační pokyny
Clear selection
Odchod z kroužku
Pokud vyzvedává POVĚŘENÁ OSOBA, vyplňte její jméno v možnosti JINÁ.
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy