„Miejsca Otwarte. Przestrzeń spotkań sąsiedzkich” - stwórz z nami program wydarzenia.
Dzień dobry!

Od trzech lat organizujemy Ogólnopolską Konferencją „Miejsca Otwarte. Przestrzeń spotkań sąsiedzkich”, która poświęcona jest tworzeniu i wspieraniu przestrzeni otwartych na lokalną aktywność mieszkanek i mieszkańców.

Pracujemy nad nową formułą online i programem tegorocznej odsłony wydarzenia. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Cię do współtworzenia jego programu.

W tym roku skupiamy się na tym, jak miejsca otwarte mogą wspierać wspólnoty lokalne w czasie i po pandemii.

Chcielibyśmy, aby tegoroczna edycja wydarzenia była przestrzenią wymiany dobrych praktyk i refleksji z czasów społecznej izolacji. Zależy nam na wspólnym wypracowaniu metod wzmacniania osłabionych więzi społecznych po pandemii, a także potencjału nowo powstałych inicjatyw i grup sąsiedzkich, m.in. wyrosłych wokół działań pomocowych w czasie jej trwania. Rozmowy, spotkania, wzajemne inspiracje pomogą nam przyjrzeć się znaczeniu jakie mają miejsca otwarte w budowaniu wspólnoty w trudnym czasie izolacji i zamknięcia, ale też jaką rolę mogą odegrać w obliczu nowych zasad współżycia społecznego, w jakich będziemy funkcjonować w najbliższym czasie.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy, a współorganizatorem Wolskie Centrum Kultury. Partnerem wspierającym tegorocznej edycji jest Laboratorium Innowacji Społecznych z Gdyni.

Chcielibyśmy zaprosić Cię do współtworzenia jego programu.

Oczywiście ze względu na spójność programu i ograniczony czas trwania wydarzeń, będziemy w stanie wybrać do programu tylko część z zaproponowanych tematów/miejsc/działań - jednak wszystkie sugestie, pomysły i uwagi są dla nas niezwykle cenne.

Formularz jest anonimowy i nie wiąże się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych.


Pozdrawiamy serdecznie!

Organizatorzy i Organizatorki wydarzenia:
„Miejsca Otwarte. Przestrzeń spotkań sąsiedzkich.”
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy