Ankieta przedadopcyjna
Cześć! Jeśli tu trafiłaś/eś, to najprawdopodobniej jesteś zainteresowana/y adopcją naszego tymczasowicza. Bardzo nas to cieszy, bo chociaż staramy się o niego dbać jak najlepiej, to zdecydowanie lepiej będzie mu w stałym domku, z ludźmi, którzy pokochają go już na zawsze!

Pamiętaj jednak, że adopcja to bardzo odpowiedzialna decyzja! Zastanów się dobrze, przemyśl dziesięć razy, przedyskutuj sprawę z domownikami, wypunktuj wszystkie „za” i „przeciw”, a jeśli wszystko mówi Ci, że to odpowiedni moment, odpowiedni pies i odpowiednia decyzja - wypełnij tę ankietę przedadopcyjną. 

Prosimy, uzupełnij ją na spokojnie i w wolnej chwili. Staraj się odpowiadać jak najbardziej szczegółowo, unikaj krótkich odpowiedzi „tak/nie”. Chcemy Cię jak najlepiej poznać! Dowiedzieć się, jaki jest Twój styl życia i jak będziesz się opiekować żywą istotą, którą my sami już pokochaliśmy :)

W razie pytań odezwij się do nas na IG: @gonczypako

Pozdrawiamy,
Ola i Pako 💛

PS Informujemy, że - wypełniając ankietę - wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych dla działań niezbędnych w procesie adopcji psa - zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 100). Dane te nie zostaną udostępnione osobom trzecim. 

! Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ankiety.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Podaj swoje imię i nazwisko *
Podaj swój dokładny adres lub samą miejscowość *
Ile masz lat? *
Wpisz Twój numer telefonu *
Skąd dowiedziałaś/eś się o możliwości adopcji tego psiaka? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy