Nuvio - Poptávka cenové kalkulace
Důkladným vyplněním tohoto dotazníku nám poskytnete základní informace pro přípravu cenové kalkulace, návrh termínů a případnou realizaci vašeho webového projektu. Pečlivá příprava projektu je vždy zásadní pro celkovou realizaci (šetří náš čas a vaše peníze), věnujte tedy prosím tomuto zadání dostatečnou pozornost.

Na základě této poptávky vám do 48 hodin vypracujeme detailní cenovou kalkulaci.

Kontakty *
Uveďte prosím své kontaktní údaje (ideální jméno a příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu pro zaslání odpovědi).
Your answer
Představte se
Popište stručně vaši firmu a projekt, který poptáváte. Jaké jsou vaše konkurenční výhody a co byste rádi vyzdvihli? Máte něco, co konkurence nemá a návštěvníci webu by o tom měli vědět? Máte již nějaké webové stránky?
Your answer
Charakteristika projektu
Řekněte nám, jaké služby budete od nás potřebovat a v jakém předpokládaném rozsahu (např. „Pro chystaný e-shop NejlepsiLyze.cz potřebuji zpracovat grafický design, připravit sadu pěti HTML šablon (titulní stránka, detail produktu, výpis kategorie, košík a objednávka) a zajistit naprogramování e-shop systému, včetně platební brány. Budu rád, když mi také doporučíte spolehlivý webhosting.“). Pokud poptáváte předělání stávajícího webu, rádi vám sami navrhneme, co by bylo vhodné udělat.
Your answer
Cíle
Seřaďte dle váhy hlavní cíle vašeho webu (např. zlepšení image firmy, propagace nových produktů, zvýšení konverzního poměru - více objednávek, lepší dostupnost a prezentace informací). Pokud se jedná o redesign, jaké jsou jeho důvody (např. grafická zastaralost, špatná orientace návštěvníků, nízký konverzní poměr apod.)?
Your answer
Předpokládaný finanční rozpočet
Máte-li předem stanovený finanční rozpočet, nebojte se nám jej sdělit.
Your answer
Termín dodání
Máte-li pevně stanoven termín, sdělte nám jej.
MM
/
DD
/
YYYY
Připravené podklady
Jaké podklady, které se mohou pro tvorbu webu hodit, máte připravené k dodání (např. logotyp, grafický manuál, fotografie, texty)? Pokud žádné podklady zatím nemáte, budou k dispozici?
Your answer
Konkurence
Vypište konkurenční weby z vašeho oboru (můžete připojit vlastní poznámky).
Your answer
Jaké weby se vám líbí?
Vypište weby, které se Vám líbí (nemusí být nutně přímo z Vašeho oboru) a řekněte nám konkrétně, co se Vám na uvedených stránkách líbí (např. „www.nuvio.cz - líbí se mi vzdušnost designu, použitá zelená, výrazný úvodní text a celkové rozložení prvků na webu”).
Your answer
Jaké weby se vám nelíbí?
Vypište weby, které se Vám nelíbí (nemusí být nutně přímo z Vašeho oboru) a řekněte nám konkrétně, co se Vám na uvedených stránkách nelíbí. Řekněte nám také, jaký styl nebo barvy nemáte v oblibě a proč si myslíte, že bychom se jich měli v návrhu vyvarovat.
Your answer
Firemní barvy
Vypište firemní barvy, případně barvy, které chcete v designu použít. Nemáte-li vlastní představu, můžete nechat plně na našem grafikovi.
Your answer
Potřebujete redakční systém?
Chcete si spravovat obsah webu sami, pomocí redakčního systému? Obvykle používáme redakční systém WordPress - je zadarmo (platí se pouze jeho implementace), česky a lze libovolně rozšířit o spoustu nadstandardních funkcí.
Potřebujete mobilní web?
Chcete webové stránky optimalizované pro prohlížení na mobilních telefonech a tabletech?
Návštěvnost, sociální sítě a propagace
Měříte a vyhodnocujete dále návštěvnost webu, zdroje návštěvnosti, bounce rate, konverzní poměr a další důležité aspekty? Můžete poskytnout přístup k těmto statistikám? Propagujete své webové stránky pomocí PPC kampaní, linkbuildingem či tématickým blogem? Máte firemní Facebook nebo Twitter účet?
Your answer
Cílová skupina
Kdo jsou Vaši návštěvníci a zákazníci (pohlaví, vzdělání, příjmová skupina atd.)?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service