Objednávka knihy Temple Grandin, Ph.D. Nepsaná pravidla sociálních vztahů
Zde můžete předobjednat knihu Temple Grandin, Ph.D. Nepsaná pravidla sociálních vztahů
Kniha Nepsaná pravidla sociálních vztahů od Temple Grandin a Seana Barrona
Nepsaná pravidla sociálních vztahů - kniha dvou autistů o tom, jak se vyznat ve složitém světě emocí a vztahů, zejména, pokud je každý autista vnímá rozdílně.
Podrobné informace o knize Nepsaná pravidla sociálních vztahů
Jak prožívají autisté emoce? Temple Grandin a Sean Barron dokazují, že velice rozdílně. Zatímco ona nikdy netoužila po romantických vztazích, on prožíval vášnivá vzplanutí jak z veršů, či románů. Zatímco ona zůstává v mnoha situacích analytická a nad věcí, on zapáleně prožívá emoce. Dva autisté, dva zcela rozdílné pohledy, dva zcela rozdílné životní příběhy se setkaly v jedné knize aby autistům, jejich rodinám, učitelům, odborníkům a široké veřejnosti pomohli porozumět tomu, jak hluboké a komplikované je prožívání sociálních vztahů a emocí. Jste spíše jako Temple Grandin nebo jako Sean Barron? Většina lidí, autistů i neautistů, bude někde mezi. Většina z nás v nějaké oblasti zápasí s tím, jak proplout spletitým bludištěm emocí a sociálních vztahů tak, abychom zároveň zůstali sami sebou. Cenami ověnčená kniha dvou autistických autorů nám může pomoci najít cestu.

Lidé s autismem / Aspergerovým syndromem mohou často být společensky a kariérně v nevýhodné pozici, protože náznaky v sociálním jednání a sociální pohled na interakce jsou pro ně přítěží. Kniha dvou známých autorů, kteří sami žijí s touto diagnózou nás vede k zamyšlení a pomáhá k porozumění těm, kteří žijí s poruchami autistického spektra a poskytovatelům péče. V dnes již klasické knize vás Temple a Sean provedou skrze chyby, které sami dělaly v sociální interakci a ukážou, jakým způsobem dokázali zlepšit svůj život.

Kniha získala titul Silver Award Winner v rámci Foreword Book of the year Awards, v kategorii rodina a vztahy, v soutěži s více než 1700 ostatními tituly. Porota složená z knihovníků, prodejců knih a kritiků vybrala vítěze na základě kritérií originality, kvality díla a kvality textu.

Temple Grandin byla první autistka, která začala rodičům, odborníkům a veřejnosti přibližovat autistický svět a chování autistických dětí a dospělých. Je bezesporu nejznámější žijící autistickou osobností, časopis TIME ji zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí současnosti, HBO natočilo celovečerní film o jejím životě, který získal velké množství cen.

Váš e-mail
E-mailová adresa na kterou vám přijde zálohová faktura pro úhradu Vaší objednávky
Your answer
Fakturační adresa
Jméno, Příjmení, Ulice, Město, PSČ
Your answer
Dodací adresa:
Adresa na kterou bude kniha doručena po potvrzení a zaplacení objednávky (pokud se liší od fakturační)
Your answer
Telefonní kontakt
Your answer
Poznámka (př. pokud potřebujete objednat více než 1ks)
Your answer
Informace o ceně a prodeji
Toto je předobjednávkový formulář. Na jeho základě objednáváte knihu, která vyjde v průběhu roku 2018. Knihu zaplatíte dnes a ve chvíli, kdy vyjde, budete mít zajištěn odběr. Zároveň budete knihu moci získat za výrazně zvýhodněnou cenu.

Proč to takto funguje:
Vydat knihu je velice nákladné a my máme dvě varianty - buď čekat, až se sejdou peníze a vydat knihu pak, nebo hledat nové cesty, jak budeme moci knihu vydat co nejdříve. Vzhledem k tomu, že informace obsažené knize slouží rodinám malých nebo dospívajících dětí (a samozřejmě i dospělým autistům), každé prodlení znamená měsíce času, kdy rodiče mohli vytvořit pro své dítě lepší prostředí a lépe s ním komunikovat na základě informací, které jsou v knize obsaženy. Proto se vždy snažíme najít nejdřívější možné datum pro vydání knihy. Knihy Temple Grandin zde vydávají rodiče ve spolupráci s autisty, protože kdybychom měli čekat, nikdy bychom se nedočkali. Protože třetí knihu chceme vydat co nejdříve, rozhodli jsme se jít cestou předobjednávek. Ta funguje tak, že rodiče objednají a zaplatí dnes a kniha jim bude doručena hned po té, co v roce 2018 vyjde. Stejně to funguje i v jakémkoliv jiném obchodě nebo třeba když si kupujete zájezd, lístek do kina, atp. VÝHODOU TOHOTO PŘÍSTUPU JE, ŽE NÁM UMOŽNÍ RYCHLEJI UHRADIT NÁKLADY NA VYDÁNÍ KNIHY A RODIČŮM UMOŽNÍ NAKOUPIT KNIHU ZA LEVNĚJŠÍ CENU. Předobjednávková cena bude bez poštovného stát 200,- CZK. Cena po vydání bude určitě minimálně o 99Kč vyšší (ale spíše ještě více). Je to tedy výhodné pro obě strany. Toto je třetí kniha, kterou vydáváme a k dnešnímu dni všechny knihy dorazily ke svým zákazníkům (ke všem knihám je e-dodejka České pošty.

Pokud bychom se z jakéhokoliv důvodu rozhodli knihu nevydat, budete mít k Vaší platbě daňový doklad jako důkaz a my ji před koncem roku vrátíme na Váš účet, v souladu s platnými zákony. S touto variantou nepočítáme, ale chceme být připraveni na všechny eventuality.

CENA KNIHY JE PRO VÁS 200,- Kč
Tato cena platí pro všechny předobjednávky, které budou řádně uhrazeny v roce 2017.

K ceně bude přičteno poštovné a balné dle objednaného počtu kusů. Pro jeden kus je zpravidla do 100 Kč. Knihy zasíláme českou poštou a se všemi je spojena elektronická dodejka - Vaše kniha se tedy po cestě nikam neztratí.

O KNIHU JE OBROVSKÝ ZÁJEM - V PŘÍPADĚ NEUHRAZENÍ ZÁLOHY DO DATA SPLATNOSTI NÁM TAK NEZBÝVÁ NEŽ OBJEDNÁVKU ZRUŠIT A DÁVÁME MOŽNOST DALŠÍM ZÁJEMCŮM.

Více o Temple Grandin se dozvíte například na oficiální české stránce www.templegrandin.cz

Proč koupit knihu od nás?
Koupí knihy přímo od nás podpoříte vydání dalších knih o autismu, které v České republice dnes nejsou dostupné, ale podpoříte také naše aktivity, do kterých peníze získané od vás budeme investovat. Mimo jiné vytváříme i příjmové příležitosti pro autisty, což se nám daří již několik let. Zakoupením knihy od nás nám umožníte v tom pokračovat.

Kde mohu najít další informace a knihy o autismu?
Knihy o autismu můžete najít zde:
http://mujautismus.cz/knihy-o-autismu/

Informace o autismu od samotných autistů, rodičů i odborníků najdete na
www.mujautismus.cz
www.zrzi.cz

Děkujeme za Váš zájem o autismus!

Knihy prodává Jana Csémy, IČ 02301849, všechny podmínky prodeje se řídí obchodním a občanským zákoníkem a zákony ČR. Pro tuto objednávku platí veškerá pravidla a náležitosti, která platí pro prodej po internetu / na dálku.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms