Iedzīvotāju aptaujas anketa
Lai popularizētu sadzīves lietu kalpošanas laika pagarinājuma iespējas, kas ļaus mums visiem kopā saudzēt dabas resursus un samazināt patērētāju izšķērdīgo dzīves veidu, Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar Latvijas Atkritumu saimniecības asociāciju veic iedzīvotāju anketēšanu.
Šī aptauja ir anonīma un tās mērķis ir uzzināt iedzīvotāju rīcību un iespējas pagarināt sadzīves lietu kalpošanas laiku.
Aptaujas aizpildīšana Jums prasīs apmēram 10 minūtes laika. Jūsu viedoklis ir ļoti nozīmīgs, tāpēc jau iepriekš pateicamies par atvēlēto laiku un gaidīsim aizpildītās anketas līdz 2020.gada 7.jūlijam.
1. Kā Jūs rīkojaties, ja mājsaimniecībā ir bērnu apģērbi un apavi, kurus vairs neizmantosiet, bet citiem tie vēl var būt noderīgi? (var būt vairākas atbildes)
2. Kā Jūs rīkojaties, ja mājsaimniecībā ir vīriešu / sieviešu apģērbi un apavi, kurus vairs neizmantosiet, bet citiem tie vēl var būt noderīgi? (var būt vairākas atbildes)
3. Kā Jūs rīkojaties, ja mājsaimniecībā apģērbi vai apavi ir saplīsuši, bet salabotus tos vēl var turpināt nēsāt? (var būt vairākas atbildes)
4. Kā Jūs rīkojaties, ja mājsaimniecībā ir mēbeles, elektrotehnika, dārza tehnika, sporta un atpūtas inventārs (turpmāk - sadzīves lietas), kuras paši vairs neizmantosiet, bet citiem tās vēl var būt noderīgas? (var būt vairākas atbildes)
5. Kā Jūs rīkojaties, ja mājsaimniecībā ir sadzīves lietas, kuras ir bojātas, bet salabotas un atjaunotas tās vēl var turpināt lietot? (var būt vairākas atbildes)
6. Cik daudz gada laikā Jūsu mājsaimniecībā rodas apģērbi, apavi un sadzīves lietas, kuras paši vairs neizmantojiet, bet citiem tās vēl var būt noderīgas? (vienības)
bērnu apģērbi un apavi
sieviešu apģērbi un apavi
vīriešu apģērbi un apavi
mēbeles un interjera lietas
elektrotehnika
mazie sadzīves piederumi (trauki, grāmatas, gleznas u.c.)
dārza tehnika
sporta un atpūtas inventārs
nerodas
grūti pateikt
mazāk par 5
no 5 līdz 10
no 11 līdz 20
no 21 līdz 35
vairāk par 35
7. Cik bieži gada laikā apmeklējiet sadzīves lietu remonta darbnīcas, šūšanas ateljē, specializētos remonta servisus, izsauciet meistaru uz mājām, lai atjaunotu vai salabotu sadzīves lietas, apģērbus vai apavus? (reizes)
bērnu apģērbi un apavi
sieviešu apģērbi un apavi
vīriešu apģērbi un apavi
mēbeles un interjera lietas
elektrotehnika
mazie sadzīves piederumi (trauki, grāmatas, gleznas u.c)
dārza tehnika
sporta un atpūtas inventārs
neapmeklēju
grūti pateikt
mazāk par 5
no 5 līdz 10
no 11 līdz 20
vairāk par 20
8. Kādas iespējas Jūs izmantojat, lai nodotu lietotu apģērbu, apavus un sadzīves lietas turpmākajiem lietotājiem? (var būt vairākas atbildes)
9. Lūdzu nosauciet kādas internetvietnes, sociālos tīklus, apmaiņas tirdziņus, labdarības iespējas visbiežāk izmantojiet.
10. Vai Jūs izmantojat iespēju nodot sev nevajadzīgu, bet citiem derīgu, apģērbu, apavus un sadzīves lietas citiem turpmākai lietošanai/nēsāšanai?
nekad
vienmēr
Clear selection
11. Ja iepriekšējā jautājumā sniedzāt atbildi "nekad" vai "vienmēr", vai variet norādīt iemeslus?
12. Vai Jūs paši iegādājaties lietotus apģērbus, apavus un sadzīves lietas?
nekad
vienmēr
Clear selection
13. Ja iepriekšējā jautājumā sniedzāt atbildi "nekad" vai "vienmēr", vai variet norādīt iemeslus?
14. Kas varētu Jūs motivēt pagarināt apģērbu, apavu un sadzīves lietu kalpošanas laiku? (var būt vairākas atbildes)
15. Kā Jūs vēlētos saņemt informāciju par lietotu apģērbu, apavu un sadzīves lietu remonta/atjaunošanas/apmaiņas iespējām? (var būt vairākas atbildes)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy