Konkurs Małopolska Startup Rocket
Formularz zgłoszeniowy do konkursu Małopolska Startup Award organizowanego w ramach projektu Małopolska Startup Rocket.

Startupy z województwa Małopolskiego walczą o możliwość wyjazdu na największe targi innowacyjności w Tokio, Kuala Lumpur, Hanowerze, Mediolanie, Singapurze i Tel Awiwie, a także o zaproszenie do ścieżki Startup Session Elite na Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Finał konkursu odbędzie się podczas uroczystej Gali drugiego dnia Forum Innowacji w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Aby uczestniczyć w konkursie należy wypełnić także formularz rejestracyjny na konferencję Forum Innowacji: www.bit.ly/2WN9Zv9

Wszystkie startupy zgłaszające się do konkursu Małopolska Startup Rocket zachęcamy również do udziału w konkursie Startup Award, w którym pula nagród wynosi 100 000 zł. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się tutaj: www.bit.ly/2TJUUZk

Więcej informacji: www.economicaccelerator.pl

Zapisy prowadzimy przez Formularz Google. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez firmę Google w jej centrach przetwarzania danych. Pani/Pana dane będą chronione przez standardy określone ”Tarczą Prywatności”, zatwierdzoną przez Komisję Europejską, tym samym Pani/Pana danym osobowym zapewni to odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service