Ewaluacja wewnętrzna WODN w Sieradzu, 2017/2018
Szanowny Panie/Szanowna Pani
WODN w Sieradzu prowadzi ewaluację wewnętrzną, której przedmiotem jest skuteczność informacji pedagogicznej. Elementem badania jest zebranie opinii klientów na temat funkcjonowania strony internetowej Ośrodka. W związku z tym kierujemy do Pana/Pani anonimową ankietę. Liczymy na szczere i wyczerpujące odpowiedzi, które wykorzystamy w doskonaleniu procesu przygotowywania informacji pedagogicznej.
1. Jak często korzysta Pan/Pani ze strony internetowej WODN w Sieradzu?
2. Z których zasobów i możliwości strony internetowej Ośrodka korzysta Pan/Pani najczęściej? (proszę zaznaczyć nie więcej niż 3 odpowiedzi lub wpisać własną)
3. Jak ocenia Pan/Pani łatwość poszukiwania na stronie interesujących Pana/Panią informacji?
1 – oznacza ocenę/stopień najniższą/y
6 – oznacza ocenę/stopień najwyższą/y
Co, wg Pana/Pani, ułatwiłoby poszukiwanie informacji?
Your answer
4. Jak ocenia Pan/Pani aktualność informacji zamieszczanych na stronie www Ośrodka?
Co, wg Pana/Pani, poprawiłoby aktualność informacji?
Your answer
5. W jakim stopniu informacje zamieszczone na stronie internetowej WODN w Sieradzu wpływają na wybór kierunków Pana/Pani rozwoju zawodowego?
6. W jakim stopniu informacje zamieszczone na stronie internetowej WODN w Sieradzu pozwalają Panu/Pani zaplanować doskonalenie zawodowe w danym roku szkolnym?
7. W jakim stopniu informacje zamieszczone na stronie internetowej WODN w Sieradzu pozwalają Panu/Pani zapoznać się z kierunkami i trendami w edukacji?
8. W jakim stopniu informacje zamieszczone na stronie internetowej WODN w Sieradzu inspirują Pana/Panią do podejmowania nowych działań w szkole/placówce?
9. W jakim stopniu strona internetowa dostarcza Panu/Pani wiedzy na temat oferty szkoleniowej Ośrodka?
10. W jakim stopniu strona internetowa Ośrodka pozwala Panu/Pani poznać działalność naszej placówki?
11. W jakim stopniu strona internetowa Ośrodka ułatwia Panu/Pani komunikację z naszą placówką?
12. W jakim stopniu strona internetowa Ośrodka zachęca Pana/Panią do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez naszą placówkę?
13. W jakim stopniu strona internetowa Ośrodka pozytywnie wpływa na Pana/Pani zaufanie do Ośrodka jako instytucji szkoleniowej?
14. Jakich informacji brakuje Panu/Pani na stronie internetowej Ośrodka? Co mogłoby pozytywnie wpłynąć na jej funkcjonowanie?
Your answer
DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W BADANIU
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service