Dragon Bones онлайн-курс з нуля.
Розробка та запис онлайн-курсу у вигляді серії відеоуроків по створенню 2D анімацій для дітей від 10 років у Dragon Bones. Це відкрите програмне середовище, що має зрозумілий інтерфейс і можливості покадрової, скелетної та mesh-анімації.

Онлайн-курс складається з 6 відеоуроків, кожен тривалістю 30 хв. + покрокова інструкція по встановленню програмного середовища Dragon Bones на ПК та "живе" посилання для завантаження.

З онлайн-курсу студенти отримають базове розуміння можливостей роботи з програмою Dragon Bones та її основними інструментами. Навчаться створювати прості зациклені gif-анімації.

Станом на сьогодні немає жодного українського онлайн-контенту чи посібника по роботі у відкритому програмному середовищі Dragon Bones, тому наш онлайн-курс є соціально важливим, актуальним, унікальним та інноваційним для усіх, хто цікавиться освітніми проектами по створенню 2D gif-анімацій.

Відеокурс буде доступний за посиланням для усіх зареєстрованих учасників.

Дякуємо, що зацікавились курсом! Після заповнення реєстраційної форми Ви отримаєте лист на електронну адресу з вказівками та посиланням на відео-урок.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та ім‘я *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Контактний номер телефону *
Адреса електронної пошти *
Місце навчання
З якою метою бажаєте пройти онлайн-курс?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy