Registracija į VERTIKALAUS ŠOKIO PASIRODYMĄ  | Kultūros naktis 2020 09 25
Registruodamasis asmuo sutinka perduoti savo asmens duomenis juos saugoti. Duomenys bus tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio reginio.
Vilniaus universiteto Kultūros centrui gavus Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (tiliau - NVSC) prašymą, epidemiologinės diagnostikos tikslais, šie duomenys NVSC bus pateikti ne vėliau kaip per dvi darbo dienas.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas ir pavardė *
El. pašto adresas *
Tel. Nr. *
Gyvenamosios vietos adresas *
Prašome nurodyti savo gyvenamosios vietos adresą, įvedant gatvės pavadinimą, namo ir/ar buto numerį, miestą ir šalį.
Patvirtinu, kad dalyvaudamas renginyje dėvėsiu nosį ir burną dengiančią apsauginę kaukę (leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei) ir laikysiuosi ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kitų žmonių (išskyrus artimuosius), o turėdamas net menkiausius viršutinių kvėpavimo takų ligų požymius (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) į renginio vietą nevyksiu. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy