Zgłoszenie do strefy NGO w trakcie II Warszawskiego Dnia Różnorodności
Strefa dla organizacji pozarządowych to jedno z kilku działań, które będzie miało miejsce w dniu 18 czerwca 2016 r. podczas II Warszawskiego Dnia Różnorodności. W tym celu przygotowaliśmy dla Waszych organizacji miejsce w postaci namiotów w przestrzeni wydarzenia. Zadanie jest współfinansowane ze środków m. st. Warszawy. Organizatorzy: Stowarzyszenie Lambda-Warszawa oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Nazwa organizacji *
Your answer
Dane kontaktowe *
(adres, e-mail, telefon)
Your answer
Imię i nazwisko osoby do kontaktu wraz z danymi kontaktowymi *
(e-mail, telefon)
Your answer
Propozycja w ramach stoiska dla NGO *
(prosimy o określenie tego, co będzie znajdowało się na stoisku Waszej organizacji. Zależy nam na tym, aby stoiska miały interaktywną formułę, np. prowadzenie poradnictwa, możliwość wykonania znaczka/torby/zdjęcia, możliwość podpisania petycji/listu otwartego w sprawach związanych z przeciwdziałaniem dyskryminacji i/lub przemocy, wspieraniu różnorodności itd.)
Your answer
Sposób dotarcia do potencjalnych odbiorców podczas promocji wydarzenia *
(promocją całodniowego Warszawskiego Dnia Różnorodności będzie zajmowało się Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jednak mając na uwadze Państwa doświadczenie i szerokie kontakty wśród członków i członkiń grup na rzecz których działacie, zależy nam na tym, abyście wsparli promocję zarówno całego dnia, jak i aktywności przez Was proponowanych poprzez dotarcie własnymi sprawdzonymi kanałami promocji. Prosimy o napisanie w kilku zdaniach w jaki sposób będziecie promowali wydarzenie)
Your answer
Materiały niezbędne do zorganizowania stoiska *
(dysponujemy środkami na ten cel w kwocie 500,00 zł na organizację)
Your answer
Potrzeby Waszej organizacji, umożliwiające swobodny udział w wydarzeniu *
(np. te uwzględniające osoby z niepełnosprawnością ruchu, słuchu, wzroku, osoby starsze lub inne)
Your answer
W przypadku podania adresu e-mail: 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie na potrzeby działalności Stowarzyszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883). 2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Stowarzyszenia Lambda Warszawa na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, co potwierdzam klikając klawisz "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms