Den otevřených dveří 13. 1. 2021 Střední průmyslová škola stavební Liberec
Vážení uchazeči, Vážení rodiče,
Rádi bychom vám v současné složité situaci nabídli možnost návštěvy naší školy v původně plánovaném termínu 13. 1. 2021. Aktuální epidemiologické nařízení nám povoluje provádět pouze individuální prohlídku školy.

V případě zájmu Vašeho zájmu, bychom Vás rádi požádali o vyplnění tohoto dotazníku, aby bylo možné zajistit veškerá hygienická opatření.

Na individuální prohlídce Vám představíme následující:
• Vyučované obory
• Přijímací řízení
• Náplň učiva
• Možnosti uplatnění
• A další …

Vaše kontaktní údaje nebudeme poskytovat žádným jiným subjektům a budou sloužit pouze pro potřeby naší instituce. Na váš email Vám nebudeme zasílat žádné reklamní nebo jiná oznámení.

V případě, že se nebudete přes tento formulář registrovat, tak MŮŽETE do školy přijít také, ale je možné, že budete muset čekat na volného průvodce.
Email address *
Vaše jméno a příjmení *
Zde prosím zadejte vaše jméno a příjmení
Mám zájem školu navštívit v tomto čase: *
Prosíme vyberte časové pásmo, které Vám vyhovuje. Pokud to je možné, tak přijďte 5 minut před začátkem časového pásma, abychom byli schopni zajistit prohlídku ve stanoveném časovém pásmu. 16:00 - 16:30 - Kapacita naplněna
Chcete nám něco vzkázat?
V případě, že nám chcete něco vzkázat nebo uvést další informace, tak prosím použijte následující pole (počet osob, konkrétní zájem o ..., ...)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of SPŠ stavební Liberec. Report Abuse