Заявка на участь у майстер-класі "Мандала: від особистісного до професійного" (з плетінням мандали)
Майстер-клас проводиться в рамках освітньої програми "Простір для саморозвитку" ЧМДГО "Експериментальний творчий центр". Тренер - Наталія Калашник (м. Черкаси), дипломований практикуючий психолог.
Під час майстер-класу Ви ознайомитеся з історією та різновидами мандали, дізнаєтеся про призначення мандали як в особистісній сфері життя людини, так і у професійній діяльності, відчуєте на собі терапевтичний та емоційно-розвантажувальний ефект роботи з мандалою, виготовите власноруч свою неповторну мандалу.

Загальна тривалість майстер-класу - 3 години (10:00 - 13:00)

Вартість участі у майстер-класі: для дорослих - 100 грн., для студентів - 50 грн. (за наявності студентського квитка), для учнів старших класів та ПТНЗ - 25 грн.
В суму оплати входять роздаткові матеріали та арт-матеріали для плетіння мандали, кава-пауза, компенсація оргвитрат (оренда приміщення, проектора та інше).

Адреса проведення майстер-класу: м. Черкаси, вул. Смілянська, 113/2 (район залізничного вокзалу), приміщення ЧМДГО "Експериментальний творчий центр".

Email address *
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Місце проживання (місто, район, область) *
Your answer
Місце роботи/навчання *
Your answer
Посада/курс, клас *
Your answer
Вкажіть, будь ласка, контактний телефон у форматі (0XX)NNNNNNN, де XX – код міста або мобільного оператора, NNNNNNN – телефонний номер (пріоритет - мобільний телефон) *
Your answer
Ваші очікування від участі у майстер-класі? *
Your answer
Вкажіть, будь ласка, посилання на вашу (і) сторінку(и) в соцмережах, адресу веб-сайту (за наявності) *
Your answer
Якщо Ви маєте бажання зазначити додаткову інформацію, яка на Вашу думку є важливою для Вашої участі у проекті, Ви можете зробити це тут
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms