Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej
Szanowni Państwo,

jak już zapewne wiecie stworzyliśmy nowe przedsięwzięcie - rodzinne Biuro Turystyczne Sovia Travel!

Poza formą działalności i nazwą rozszerzymy także znacząco ofertę wyjazdów i innych wydarzeń - nie będą to już sporadyczne okazje, a cykliczne i ciągle rozwijające się pomysły na umilenie Państwu czasu. Jednak nasz zespół się nie zmienia - wciąż motorem napędowym będziemy my - Marta i Jacek - a nasza kadra na wyjazdy dla dzieci i młodzieży również pozostanie w możliwie tym samym składzie. Czyli jak co roku - najlepszym! :)

Dlatego zachęcamy do wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych drogą mailową. Nasza lista mailingowa zawsze powiadamiana jest o wydarzeniach jako pierwsza, a co za tym idzie ma pierwszeństwo w zapisie na wszystkie wydarzenia.

Pozdrawiamy,
Marta i Jacek

już Sovia Travel :)


Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014 r., 1182 ze zm.). Administratorem danych osobowych podanych w Formularzu jest Biuro Turystyczne Sovia Travel z siedzibą w Nowiźnie, ul. Wąska 3. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania. Oświadczenia w tym zakresie należy składać pod numerem telefonu +48793793818 lub na adres mailowy biuro@soviatravel.pl.

Adres e-mail *
Potwierdź adres e-mail *
Zgoda *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy