Čištění meandrů řeky Lučiny přírodní památky „s táborákem a opékáním špekáčků“ (sobota 2. 11. 2019)
S vodáckým pozdravem Ahoj!
Jsme rádi, že se účastníte naší akce.
Věnujte prosím pozornost níže uvedeným informacím.

SPro případ přihlášení více osob prosíme o ÚPLNÉ PŘIHLÁŠENÍ VŠECH OSOB JEDNOTLIVĚ (s uvedením poznámky kdo ke komu patří do skupiny). Děkujeme!

Následně Vás budeme kontaktovat v předstihu v týdnu konání akce s podrobným časovým harmonogramem a programem akce.

Nezapomeňte sledovat i průběžně aktualizované informace na Facebooku klubu: www.facebook.com/sportovniklubcz, kde se můžete zapojit do vzájemné konverzace s organizátory akce, sdílet fotky, videa, dotazy, náměty a mnoho dalšího.

V případě Vašich dotazů, individuálních požadavků nebo nabídek spolupráce neváhejte kontaktovat předsedu:
Ing. Petr Goldmann, goldmann@sportovni-klub.cz, tel: 724480632.

Chcete se zapojit do našeho týmu?
Ozvěte se nám!

Těšíme se na vás!
Váš tým Sportovního-klubu.cz :-)
Vaše jméno a příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Váš zaměstnavatel (informačně)
Your answer
Zapojte se do našeho týmu! Možností je hodně, od pomocných prací až po plánování a organizaci akcí. Aktuálně hledáme: instruktory a figuranty prožitkových kurzů první pomoci. Vaši snahu odměníme akcí pro vás na naše náklady, příspěvky na školení, doškolovací kurzy a příspěvky na vybavení. A samozřejmě skvělou práci s lidmi pro lidi v přírodě.
Your answer
Doplňkové informace: chcete-li nám cokoliv sdělit - zde máte příležitost.
Your answer
Souhlas s podmínkami Sportovní-klub.cz, z.s.: Souhlasím se zpracováním osobních údajů a využití informací k e-mailovému informování o akcích a novinkách klubu. Souhlasím se Smluvními podmínkami Sportovní-klub.cz, z.s. Jsem si vědom, že akce se účastním na vlastní nebezpečí. Sportovní-klub.cz, z.s. nepřebírá žádnou odpovědnost za újmu na zdraví, materiální, nemateriální či jiné škody a újmy. Prohlašuji, že se na akci přihlašuji svým vlastním jménem (každý účastník je povinen se přihlásit zvlášť). Sportovní-klub.cz, z.s. doporučuje sjednání vhodného pojištění pro dané sportovní aktivity účastníkem (zejména pro akce konané v zahraničí). Souhlasím s pořízením fotografií a videí s následným zveřejněním v galerii a propagaci dalších akcí. Souhlasím se zařazením do členské základny Sportovní-klub.cz, z.s. (členství Vás k ničemu nezavazuje, lze kdykoliv písemně odvolat). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sportovní klub. Report Abuse