Prihláška žiaka a študenta na stravu v školskej jedálni v šk. roku 2018/19
Prihláška pre žiakov a študentov Evanjelickej základnej školy (EZŠ) Palisády 57, BA a Evanjelického lýcea (EL) Vranovská 2, BA na stravovanie v školskej jedálni od septembra šk. roka 2018/19.
Priezvisko a meno stravníka *
Uveďte celé priezvisko a meno stravníka školskej jedálne.
Your answer
Stravník je novým žiakom (študentom) školy *
Novým žiakom je žiak prichádzajúci z inej školy, resp. žiak 1. ročníka ZŠ. Za nového žiaka školy sa považuje aj žiak prímy 8-ročného gymnázia, ktorý v minulom šk. roku študoval na EZŠ Palisády. Študent osemročného gymnázia na EL Palisády, ktorý v novom šk. roku pokračuje v štúdiu na bilingv. gymnáziu EL Vranovská, nie je novým študentom.
Stupeň štúdia stravníka *
Informácia je potrebná na priradenie správneho typu platby za stravu.
Žiadam o bezlepkovú a bezlaktózovú stravu *
Škola poskytuje aj stravu, ktorá je bezlepková a súčastne bezlaktózová. Jej odoberanie je podmienené odporúčaním lekára. Vyberte jednu z možností.
Číslo účtu v tvare IBAN na vrátenie preplatkov na konci šk. roka (údaj možno zmeniť v priebehu šk. roka)*
Údaj si budete môcť zmeniť kedykoľvek počas šk. roka priamo na Edupage stránke školy. Môžete ho zadať aj neskôr. *Číslo účtu nie je potrebné zadávať, pokiaľ ste ho zadali do Platieb na Edupage v minulom školskom roku 2017/18.
Your answer
Vaša poznámka (nepovinné), email*
Napíšte nám svoju prípadnú poznámku, otázku či postreh. *Rodičov nových žiakov a študentov školy prosíme o zadanie emailovej adresy pre ďalšiu komunikáciu (v prípade, že emailová adresa nie je doteraz v databáze uvedená). Ostatným rodičom budú správy zasielané na email uvedený v databáze školy.
Your answer
Potvrdenie o prihlásení stravníka na stravovanie v školskej jedálni (ŠJ)
Potvrdenie o zaevidovaní stravníka na stravovanie v ŠJ a ďalšie potrebné informácie Vám budú zaslané do 24 hodín na emailovú adresu rodiča, ktorú ste uviedli pre komunikáciu so školou v prihláške na štúdium, resp. na adresu rodiča, ktorá je uvedená v našom školskom evidenčnom systéme. Môžete ju však zadať v poznámke.
Poďakovanie
Ďakujeme za vyplnenie formulára. Počkajte, prosím, na potvrdzujúci email. V prípade potreby nám napíšte na: jedalen@evlyceum.sk
GDPR. Údaje sú spracovávané podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service