Ankieta zgłoszeniowa do projektu „Analiza i zarządzanie ryzykiem w projektach kulturalnych online – dobre praktyki, metodyka” dla powiatowych instytucji kultury
Szanowni Państwo;

Zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej do cyklu szkoleń online - webinariów dla pracowników powiatowych insytucji kultury w ramach projektu: „Analiza i zarządzanie ryzykiem w projektach kulturalnych online – dobre praktyki, metodyka” dla powiatowych instytucji kultury"

REGULAMIN ZGŁOSZEŃ:
1. Ankieta będzie dostępna do 20 lipca 2020 roku. Po tym terminie zostaną wybrane 4 instytucje kultury, z którymi będziemy realizować indywidualne cykle 5 warsztatów o ryzyku w projektach w formie webinariów.
2. JEDEN CYKL webinariów obejmuje 5 warsztatów (każdy z nich po około 2 godziny). Warsztaty przewidują omówienie dotychczasowych metod analizy ryzyka, propozycję wdrożenia nowych narzędzi.
3. W warsztatach może wziąć udział od 4-8 osób z instytucji kultury na szczeblu powiatowym.
4. Kryteria wyboru instytucji :
- status instytucji powiatowej
- gotowość pracowników do udziału w projekcie warsztatowym w wymiarze ok 20 godzin, w tym: 5 webinariów warsztatowych, każdy po 2 godziny, oraz samodzielna praca- łącznie około 10 godzin.
- samodzielna wcześniejsza realizacja projektów i działań online przez kadry instytucji (bez wsparcia firm zewnętrznych), w szczególności od marca 2020 do lipca 2020.
- opis problemów wynikających z realizacji projektów online i bieżących potrzeb w tym zakresie.
- zaplanowane wydarzenia online, które będą realizowane w okresie od 1 sierpnia do 15 września 2020
5. W ramach procesu zgłoszeniowego z wybranymi instytucjami zostanie podpisana umowa partnerska szczegółowo regulująca zakres świadczeń.

Alicja Krawczyńska, telefon 609 365 220

RODO
Wypełniając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby komunikacji i udziału w webinariach, organizowanych przez firmę Alicja Krawczyńska zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie zgadzasz się na dodanie adresu e-mail do newslettera, z którego zawsze możesz zrezygnować.

Administratorem danych osobowych jest Alicja Krawczyńska, ul. Jęczmienna 16/4, 53-507 Wrocław, info@projektywkulturze.online.
Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby komunikacji dot. udziału projekcie „Analiza i zarządzanie ryzykiem w projektach kulturalnych online – dobre praktyki, metodyka” na podstawie Art.6 lit. e) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu Administratora, do czasu załatwienia sprawy, której komunikacja dotyczyła lub zostaną usunięte na prośby Osoby, której dane dotyczą.
Każda osoba ma prawo żądać od Administratora Danych Osobowych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz może wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, ma również prawo do przenoszenia swoich danych osobowych poprzez wysyłanie maila na adres info@projektywkulturze.online Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo zgłosić skargę do PUODO jeśli uzna iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia
.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy