ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ - 2017
Шановні учасники Клубу!
Запрошуємо Вас до голосування та визначення тих учасників Клубу, які, на Вашу думку, у цьому році найбільше заслуговують на одержання нагороди «Ділова репутація - 2017».

«ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ» - щорічний незалежний конкурс для відзначення тих керівників та власників бізнесу, які проявили найбільш активну громадську та бізнесову активність та дотримуються власного ділового слова. Нагорода виготовляється зі скла як символ ділової репутації персони: прозорої, міцної та крихкої водночас.

Нагородженим буде запропоновано стати експертами ЕТИЧНОГО КОМІТЕТУ 2018, який є спеціалізованим громадським органом Клубу, який відповідає за формування корпоративної культури Клубу, координує дотримання принципів Етичного кодексу та виступає медіатором в конфліктних ситуаціях між учасниками Клубу.

Для голосування за кандидатів на одержання «Ділової репутації 2017» просимо вказати до 10-и учасників Клубу, яким Ви вручили б нагороду. Планова кількість нагород «Ділова репутація 2017» для Львова – 10, Києва – 3, Харкова, Івано-Франківська, Тернополя – по 2, Луцька та Рівного – по 1, інших міст, де розпочалась діяльність Клубу восени цього року – по 1. Голосування проводиться до понеділка 20 листопада 2017 до 14:00.

Оголошення результатів та нагородження відбудеться 8 грудня 2017 на American Dream Party (Арена Львів). Ознайомитись із програмою бізнес-заходу та забронювати запрошення можна https://bc-club.org.ua/events/american-dream-party.html
УЧАСНИК КЛУБУ, ЩО ГОЛОСУЄ
Вкажіть, будь ласка, свої прізвище, ім'я та контактний телефон для ідентифікації особи, що голосує.
Ваше прізвище та ім'я *
Your answer
Ваш контактний телефон *
Your answer
КАНДИДАТИ НА НАГОРОДУ "ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ - 2017"
Вкажіть прізвище та ім'я до 10-ти учасників Клубу, яким Ви вручили б нагороду "Ділова репутація - 2017".
Персона 1 *
Your answer
Персона 2
Your answer
Персона 3
Your answer
Персона 4
Your answer
Персона 5
Your answer
Персона 6
Your answer
Персона 7
Your answer
Персона 8
Your answer
Персона 9
Your answer
Персона 10
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy