Šiaurės licėjaus kompetencijų stovyklos
Šią vasarą Šiaurės licėjuje 5-10 m. amžiaus vaikų laukia trys teminės kompetencijų stovyklos: „Ugdykis pasitikėjimą savimi aktyviai“ – sporto ir sveikos gyvensenos stovykla, „Pažink pasaulio lobius“ – pažinimo ir atradimų stovykla, „Tyrinėjame ir atrandame“ – patyriminė simuliacijų stovykla!
Šiaurės licėjaus kompetencijų stovyklos – geriausias sprendimas šiuolaikiniams vaikams ir jų kokybiškam laisvalaikiui.
Dienos stovyklose vaikai turės galimybę turiningai leisti laiką bendraamžių būryje bei tobulėti su profesionaliais Šiaurės licėjaus pedagogais, kurie pasitelkę smagiąją edukaciją padės kiekvienam vaikui pamilti mokslą.
Šių stovyklų tikslas – aktyvios veiklos lauke, pozityvios patirtys bei nauji gebėjimai smagiai ir motyvuotai!

Stovyklos vieta: Vytauto g. 1, Vilnius ir Rotušės g. 19, Kaunas.
Stovyklos darbo laikas: 8:00 - 18:00.
Stovyklos kaina: 5 d.-170 Eur., 4 d.- 140 Eur. (maitinimas 3 k./d.)


Visais klausimais dėl stovyklos kreipkitės: stovykla@siaureslicejus.lt, +370 612 54048 (Jurgita)
Kuriame mieste lankysite stovyklą? *
Vaiko vardas ir pavardė *
Vaiko amžius *
Išsirinkite stovyklą/as: *
Required
Vaiko turimos alergijos
Jūsų vardas ir pavardė *
Jūsų el. pašto adresas *
Jūsų tel. nr. *
Kitas kontaktas, kuriuo reikėtų kreiptis, jei nepavyktų susisiekti su Jumis *
Pagal LR Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytas rekomendacijas "Dėl vaikų poilsio stovyklų edukacinių programų organizavimo karantino metu. 2020.05.18" informuojame, kad vasaros stovyklose: 1. nerekomenduojama dalyvauti vaikams, sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“ (toliau – Įsakymas Nr.V-483); 2. negali dalyvauti vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ir kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas). *
Sutikimas dėl atvaizdo panaudojimo: ar Jūs sutinkate / nesutinkate (tinkamą atsakymą pažymėti), kad Paslaugų teikėjas (pats tiesiogiai ar pasitelkdamas trečiuosius asmenis) Stovyklos laikotarpiu fiksuotų Vaiko atvaizdą (fotografuotų ir / ar filmuotų) ir neatlygintinai nuotraukas ir / ar filmuotą medžiagą atgamintų, viešai demonstruotų, spausdintų ar kitaip naudotų rinkodaros tikslais, t. y. viešinant Stovyklos paslaugas socialinės medijos bei kituose žiniasklaidos kanaluose, pvz., interneto svetainėje www.siaureslicejus.lt, Paslaugų teikėjo socialinių tinklų „Facebook“, „Instagram“ paskyrose. Vaiko atvaizdas, kaip asmens duomuo, tvarkomas tik esant Kliento sutikimui kaip teisiniam pagrindui. Atvaizdas saugomas 5 metus nuo sutikimo davimo, t. y. šios Sutarties pasirašymo. *
Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo *
*Pažymėdami varnelę patvirtinate, kad susipažinote su Privatumo politika https://www.siaureslicejus.lt/lt/privatumo-politika ir sutinkate, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis atsakymų į registraciją teikimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkytų VšĮ „Šiaurės licėjus“, įmonės kodas 303960460, Vytauto g. 1, LT-08118 Vilnius.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy