Formularz zgłoszeniowy Letnia Akademia Suzuki 2020


Poprzez jeden wypełniony formularz można zgłosić więcej niż jednego uczestnika.

Na początku maja skontaktujemy się z pedagogiem prowadzącym, w celu określenia poziomu zaawansowania uczestnika. To ułatwi dobranie odpowiedniego repertuaru kameralnego. Po dniu 10 maja przesłany zostanie utwór do przygotowania na 4 ręce. Uczestnicy są zobowiązani do odpowiedniego zaplanowania pracy i przygotowania partii utworu kameralnego z własnym pedagogiem prowadzącym tak, aby każdy uczestnik w dniu rozpoczęcia LAS był gotowy przystąpić do prób ze swoim partnerem muzycznym. (!!!!)

Istnieje możliwość zarezerwowania dodatkowych lekcji indywidualnych fortepianu (maks. 3 lekcje dla każdego uczestnika) oraz dodatkowych lekcji klawikordu (maks. 2). Nie będzie możliwości wykupienia lekcji dodatkowych po rozpoczęciu kursu - lekcje można wykupić jedynie poprzez niniejszy formularz. Prosimy o skonsultowanie zamiaru wykupienia wszelkich dodatkowych lekcji z pedagogiem prowadzącym. Uczestnik aplikujący o dodatkowe lekcje powinien dysponować odpowiednio obszernym repertuarem. Konferencje, koncerty i obserwacje zajęć są bezpłatne i otwarte dla publiczności/pedagogów obserwatorów /uczestników biernych.

Rodziny w miarę możliwości będą kwaterowane razem w pokojach. Pokoje są 1/2/3 os. Dzieci śpiace w łóżku z rodzicem nie ponoszą kosztu noclegu. Dzieci do ukończenie 3 r.ż. nie ponoszą kosztu wyżywienia.
Koszt pobytu: 450 zł wyżywienie, 450 zł noclegi.


Każdy uczestnik jest zobowiazany do posiadania ubezpieczenia NNW . Dzieci znajdują sie pod opieką rodziców/opiekunów. Uczestnicy w wieku od 12 r.ż. z ukończoną II ksiażką mają możliwość uczestnictwa w warsztatach bez rodzica - pod opieką wychowawcy kolonijnego.

Rodzice chcący zgłosić sie jedynie na Pakiet Maluszka wybieraja opcję Pakiet Maluszka i dodaja osoby towarzyszące dziecku w kolejnym pytaniu.

Na terenie ośrodka jest bezpłatny parking i bezpłatny dostęp do Internetu.

Wiecej informacji :
Małgorzata Fudala
fudala.suzuki@gmail.com tel.888-841-025
Email address *
Imię i nazwisko uczestnika *
Your answer
Data urodzenia uczestnika *
MM
/
DD
/
YYYY
Prognozowany poziom zaawansowania uczestnika w czasie warsztatów (utwór przerabiany w czerwcu- oryginalny tytuł i nr ksiażki) *
Your answer
Imię i nazwisko pedagoga prowadzącego *
Your answer
Imię i nazwisko drugiego uczestnika
Your answer
Data urodzenia drugiego uczestnika
MM
/
DD
/
YYYY
Prognozowany poziom zaawansowania drugiego uczestnika w czasie warsztatów (utwór przerabiany w czerwcu- oryginalny tytuł i nr ksiażki)
Your answer
Imię i nazwisko pedagoga prowadzącego drugiego uczestnika
Your answer
Imię i nazwisko trzeciego uczestnika
Your answer
Data urodzenia trzeciego uczestnika
MM
/
DD
/
YYYY
Prognozowany poziom zaawansowania trzeciego uczestnika w czasie warsztatów (utwór przerabiany w czerwcu- oryginalny tytuł i nr ksiażki)
Your answer
Imię i nazwisko pedagoga prowadzącego trzeciego uczestnika
Your answer
Imię i nazwisko rodzica *
Your answer
Nr telefonu i adres e-mail rodzica *
Your answer
Opłaty za uczestnictwo czynne (zawiera opłatę za warsztaty; zakwaterowanie i wyżywienie uczestnika/ i opiekuna) *
Required
Opłaty za pobyt osób towarzyszących/obserwatorów (rodzice, rodzeństwo itd.)
Opłaty za dodatkowe lekcje indywidualne. Maks 3 lekcje dla jednego uczestnika
Opłaty za dodatkowe lekcje klawikordu (maks. 2 dla jednego uczestnika)
Proszę określić swoją dietę dla poszczególnych członków rodziny. Diety do wyboru: normalna, wegetariańska, bezlaktozowa, bezglutenowa. (np. Gosia-wegetariańska, Kasia -bezlaktozowa) *
Your answer
Twoje uwagi /sugestie/propozycje/ wskaż pedagoga z którym ewentualnie chciałbyś mieć dodatkowe lekcje - postaramy sie to uwzględnić
Your answer
Proszę zsumować wszystkie zaznaczone pozycje w sekcji opłaty i wpisać wynik w polu poniżej:Opłata łączna (tylko cyfry)* *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy