ANTARES AVM I. Mangala Turnuvası Kayıt Formu
Bu turnuvaya 08 - 16 yaş aralığında ilkokul ve ortaokul öğrencileri kayıt olabilir.

Başvuruda öncelik aşağıdaki sıralamaya göredir;

1. Mangala Federasyonu Lisanslı Oyuncular (Turnuva Son Başvuru Tarihinden en geç bir gün önceki kayıtlar dikkate alınır),
2. Mangala Federasyonu Oyuncu Veritabanına Kayıtlı Oyuncular,
3. Diğer oyuncular

Mangala Federasyonu'na akredite eğitmeni olmayan oyuncular için ilgili alanlar boş bırakılacaktır. Eğer oyuncunun Federasyona akredite eğitmeni var ise eğitmen ile ilgili alanların doldurulması ZORUNLUDUR.

Turnuva yönergesinde yer alan şartlara uyan başvurular başvuru süresinin dolmasını takiben kesin liste oluşturarak yayınlanır. Kayıt formunu doldurmak turnuvaya katılmak için yeterli değildir.

Kesin listede ismi bulunmayan oyuncular turnuvaya katılamazlar.

ÇOK ÖNEMLİ!

- Formu doldurduktan sonra formu gönder butonuna sadece bir kere dokunun ve işlemin sonuçlanmasını bekleyin.

- Formda her bir adımda yazdığınız bilgileri kontrol edin, özellikle akıllı telefonlar yazdığınız metinleri değiştirebilmektedir.

- Formu gönderdiğinizde size vermiş olduğunuz bilgilerinde yer aldığı bir eposta gönderilecek bu yüzden formu dolduran kişi mutlaka eposta adresini doğru yazmalı.

- Size gönderilen epostada herhangi bir hata farkederseniz yeni kayıt oluştururken son soruda daha önce yapılan kaydın (önceki kayıttaki oyuncu TC Kimlik numarasını vererek) silinmesini isteyiniz.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy