Medijpratība un digitālās iespējas kā komunikācijas līdzeklis dažādu etnicitāšu cilvēku saskarsmē
No 2018. gada 12. līdz 16. februārim ES mājā (Rīgā, Aspazijas bulvārī 28) valsts un pašvaldību, kultūras un izglītības iestāžu darbinieki, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī visi interesenti, kuru ikdienas darbs saistīts ar dažādu tautību cilvēkiem, aicināti piedalīties bezmaksas apmācībās “Medijpratība un digitālās iespējas kā komunikācijas līdzeklis dažādu etnicitāšu cilvēku saskarsmē”. Piecu dienu apmācību cikls notiks katru dienu no plkst. 10.30 līdz 17.00.

Lekcijas vadīs nodibinājuma “Baltijas Reģionālais fonds” jauniešu centra vadītāja un komunikāciju platformas NVO TV administratore, vairāku Latvijas kultūras vēstnieku nometņu lektore Līga Siliņa un IT speciālists, lektors Mārcis Galiņš. Apmācības norisināsies projekta „Latvijas kultūras vēstnieku akadēmija” ietvaros, ko īsteno biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Pieteikšanās aizpildot veidlapu līdz 10.02.2018.

Vārds, uzvārds *
Your answer
Kontakttālrunis *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Pārstāvētā organizācija, iestāde *
Your answer
Kāpēc vēlies piedalīties apmācībās?
Your answer
Ar šo apliecinu, ka piedalīšos visās apmācību dienās *
Apliecinu - piekrītu, ka fotogrāfijas, kuras neaizskar cieņu un godu, var tikt izmantotas publicitātes nolūkos ievietojot organizētāja mājas lapā, pievienojot atskaitei, kas tiek sniegta finansētājam – Britu padomei Latvijāu.c.) kopā ar informāciju, atsevišķi to papildus nesaskaņojot. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms