Registrace Czech Acro 2018 - FULL
Momentálně je festival vyprodán, po vyplnění formuláře dostanete email s platebními informacemi. Vaše místo bude zařazeno na waiting list. Během 14 dní Vás budeme informovat zda se neuvolnila místa. Festival není vhodný pro úplné začátečníky.
/
At the moment the festival is fully booked, once you have registered you will receive an e-mail with the payment details. You will be placed on waiting list. We will contact you in next 14 days if some places got freed Festival is not suitable for absolute beginners.
Jméno a Příjmení / Name and Surname *
Your answer
E-mail *
Your answer
Bezpečnostní kontakt / Emergency contact *
Pro případ úrazu uveďte prosím jméno a telefonní číslo bezpečnostního kontaktu / For the case of emergency please provide the name and phone number of your emergency contact.
Your answer
Alergie a stravování / Alergies and food
Jídlo bude vegetariánské s veganskou možností / Food will be vegetarian with vegan alternative available
Spaní / Sleeping *
Spát se bude ve společné tělocvičně - nezapomeňte spacák. Pokud chcete větší pohodlí, v okolí jsou penziony, kde si můžete rezervovat místo předem. / Sleeping in the gym - don´t forget your sleeping bag. If you want more comfort, you can check some B&B in the village to book a room.
Vyberte Vaše úrovně / Choose your levels
Vyberte nejvyšší kategorii cviků kde se cítíte bezpečně bez spottera / Choose the highest category in which you feel safe without spotter.
L-base *
S-base *
Ikariany / Icarians *
Letec nebo Báze / Flyer or Base
Co by jste se chtěli naučit? / What would you like to learn?
Your answer
Co bychom o Vás ještě měli vědět? / What else should we know about you?
Přijedu s dětmi. Mám zranění etc. / I will come with kids. I have injury etc.
Your answer
Jazyky / Languages
Jelikož festival bude dvojjazyčný, zaškrtněte kterým jazykům rozumíte / As the festival will be billengual please check which languages do you understand
Dodatečné organizační info / Additional organization info
Spaní ve sdílené tělocvičně (spaní ve stanu není možné). / Sleeping in a shared gym (camping is not possible)

Vezměte si vlastní nádobí (ešus, talíř, hrníček a příbor). / Bring yours own dishes (plate, cup, cutlery)

Po příjezdu na festival si vyberete jednu dobrovolnickou činnost, a pomůžete s chodem festivalu. / Upon your arrival to the convention you will choose a voluntary task to help us with a smooth running of the festival.

Zvířátka bohužel nejsou v budově vítána. / The animals are unfortunately not welcome in the building.

Přibližně 40% workshopů bude pouze v angličtině / Approximately 40% of workshops will be held in English, the rest will be held in Czech only (mainly the lower levels).

Děti
Momentálně neplánujeme dětský program. V případě, že vznikne, určitě nebude zajištěn profesionály. Pokud chcete vzít děti, prosím informujete nás o počtu a věku.
/
Children
Currently, we do not plan to provide a kids´ programme. In any case, there will be no professional child care. If you want to bring your children, please tell us their number and age to help us plan.

Odpovědnosti
Účast na festivalu je na vaše vlastní nebezpečí. Neneseme žádnou právní odpovědnost za úrazy a škody na majetku vzniklé během festivalu. Též neneseme odpovědnost za ztráty a krádeže cenností. Účastníci pod 18 let, kteří nejsou v doprovodu rodičů, musí dodat písemný souhlas zákonného zástupce.
/
Risk and liability
The participation at the festival is at your own risk. We are not liable for any injuries and property damage sustained during the festival. We are also not liable for any loss or theft of your valuables. Minors attending on their own are required to bring a written consentof their legal guardian.

Zrušení rezervace
Vaše registrace je platná v momentě, kdy dorazí vaše platba. Budeme účtovat poplatek 200 Kč v případě zrušení do 1.9.2018. Po tomto datu nemůžeme zaručit vrácení registračního platby (bez poplatku), ale pokusíme se nalézt náhradníka. V případě, že se nemůžete účastnit celého festivalu, neposkytujeme slevu.
/
Cancellation policy
Your registration is valid upon the receipt of your payment. We will charge a cancellation fee of 200 CZK if you cancel your registration before 1st September 2018. After this date, we cannot guarantee the refund of your participation fee (minus the cancellation fee), but we will try to find a replacement from the waiting list. There is no reduction in the participation fee if you cannot stay for the whole convention.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji svůj souhlas s tím, aby spolek Czech Acro z.s. se sídlem Radlická 663/28, Praha 5 zpracovával mnou poskytnuté osobní údaje obsažené ve formuláři za účelem organizace festivalu. Dále uděluji svůj souhlas s tím, aby spolek Czech Acro z.s. využíval moji e-mailovou adresu k zasílání informací ohledně dalších akcí pořádaných tímto spolkem nebo pod jeho záštitou a rovněž k zasílání dalších informačních materiálů týkajících se párové akrobacie. Souhlas je možné kdykoli odvolat.
/
By filling in and sending this form I agree to processing of personal data provided in the form by Czech Acro z.s., of Radlická 663/28, Praha 5, for the purpose of the organization of the festival. I also agree to obtaining information on future events organized by Czech Acro z.s. and further information concerning partner acrobatics by e-mail. Consent may be withdrawn at any time.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service