Determinanty sukcesu. Globalne badanie cech CEO startupów.
*Projekt powstaje pod kierownictwem dr Agnieszki Popławskiej Boruc (Wydział Psychologii, Uniwersytet SWPS w Sopocie) oraz przy wsparciu Fundacji infoShare.


Czy istnieją cechy wspólne CEO startupów? Czy są uniwersalne kompetencje, które napędzają rozwój firmy?
Czy osoby decydujące się na prowadzenie własnego biznesu charakteryzują się wspólnymi wartościami?

Na te pytania chcemy odpowiedzieć w pierwszej edycji badania "Determinanty sukcesu. Globalne badanie cech CEO startupów". Zapraszamy do niego Ciebie - osobę wyznaczającą kierunek rozwoju środowiska startupów. Dzięki Twojemu zaangażowaniu nie tylko zrozumiemy, co leży u podstaw sukcesu młodej firmy, ale również zapoczątkujemy proces definiowania globalnego ekosystemu startupowego. Jeśli zdecydujesz się wziąć w nim udział i wypełnić ankietę, to do Ciebie w pierwszej kolejności trafi szczegółowy raport z wnioskami i komentarzem ekspertów.

Do naszego badania wykorzystujemy cztery rzetelne i trafne narzędzia psychologiczne, które pozwalają wnioskować o kompetencjach i cechach predysponujących do rozwijania startupu z powodzeniem.

Pamiętaj proszę, że nie ma złych lub dobrych odpowiedzi i każda powinna być szczera. To pozwoli nam wypracować rzetelne i trafne wnioski.

Badanie zajmuje ok. 15 min. Możesz z niego zrezygnować na każdym etapie. Wszystkie przekazane opinie będą poufne, anonimowe i przechowywane w bezpieczny sposób. Indywidualne odpowiedzi nie zostaną nikomu udostępnione, interesować nas będą jedynie zbiorcze wyniki, dane zostaną zapisane bez możliwości zidentyfikowania osoby udzielającej odpowiedzi.

Decyduję się na wypełnienie ankiety i wyrażam zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie odpowiedzi w celach związanych z badaniami przez Uniwersytet SWPS. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Uniwersytet SWPS. Report Abuse - Terms of Service